Uważaj, w co klikasz! Kim Kardashian uznana za... najbardziej niebezpieczną gwiazdę

Nazwisko Kim Kardashian w Wielkiej Brytanii najczęściej pojawia się w linkach, które mogą być niebezpieczne dla komputera
Nazwisko Kim Kardashian w Wielkiej Brytanii najczęściej pojawia się w linkach, które mogą być niebezpieczne dla komputera Fot. Instagram/ kimkardashian
Kiedy Kim Kardashian po raz pierwszy pojawiła się w mediach, nikt nie wróżył jej wielkiej kariery. Wydawało się, że na zawsze zostanie, mającą parcie na szkło, dziewczyną, która nagrała seks taśmę ze znanym sportowcem. Film wyciekł do sieci już ponad 10 lat temu, a ona wciąż jest na topie. Niedawno okazało się również, że jej nazwisko jest nie tylko gorące, ale i niebezpieczne.


Od gwiazdy seks taśmy do ikony stylu
Przez ostatnią dekadę Kim Kardashian dość skutecznie walczyła z etykietką, która została jej doczepiona przez media po seks skandalu. Latami starała się zmienić wizerunek i z tandetnej, wulgarnej dziewczyny przeobraziła się w ikonę stylu, stojącą u boku ekstrawaganckiego rapera, Kanyego Westa (czy też wedle nowego pomysłu po prostu "Ye").

W lipcu 2018 roku wzięła nawet udział w ceremonii rozdania tzw. Oscarów Mody, podczas której została uhonorowana pierwszą w historii nagrodą dla influencera. Organizacja CFDA doceniła jej gigantyczny wpływ na branżę fashion.
Mimo sukcesów modowych i urodowych (Kardashian stoi na czele kosmetycznego imperium) dla wielu wciąż nie jest wzorem godnym naśladowania, zwłaszcza dyskusyjny jest jej wpływ na nastolatki i młode dziewczyny, które przesiadują w internecie, w tym social mediach, i robią wiele, aby upodobnić się do swojej idolki.

Wzorce kreowane przez gwiazdę reality show są według części osób po prostu groźne, a jej naśladowanie niekoniecznie powinno być wskazane. To jednak nie jedyny aspekt niebezpieczeństwa, które niesie za sobą poszukiwanie informacji o Kim w internecie.
Według brytyjskiej firmy McAfee, odpowiadającej za bezpieczeństwo w Sieci, to właśnie ona pojawia się najczęściej w linkach do zainfekowanych stron, mogących "zaatakować" nasz komputer, np. przez wprowadzenie do niego wirusa. Dlatego dwa razy zastanów się, zanim sprawdzisz, co słychać u pani Kardashian.


Ryzyko niesie za sobą również "guglanie" takich gwiazd jak m.in. Naomi Campbell czy Adele. Jeżeli chodzi o USA, to na szczycie owej "toksycznej" listy znalazła się natomiast gwiazda popularnego serialu Netflixa "Orange is the new black" - Ruby Rose.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!