Młodsza siostra Julii Wieniawy rozpoczyna podbój telewizji. Nastolatka właśnie zaliczyła serialowy debiut

Alicja jest młodszą siostrą popularnej aktorki Julii Wieniawy. Czy talent aktorski jest u nich rodzinny?
Alicja jest młodszą siostrą popularnej aktorki Julii Wieniawy. Czy talent aktorski jest u nich rodzinny? Fot. Screenshot Facecebook/ okozaoko.official
To, że rodzina Antoniego Królikowskiego związana jest z filmem i aktorstwem wiadomo było od dawna. Fakt, że siostrę jego partnerki - Julii Wieniawy - również interesuje kariera telewizyjna, okazał się jednak sporym zaskoczeniem. Tymczasem 15-letnia Alicja zadebiutowała właśnie w nowym serialu.


Talent jest u nich rodzinny
Julii Wieniawie popularność przyniosła rola w produkcji "Rodzinka.pl", gdzie pojawia się u boku takich gwiazd jak Tomasz Karolak czy Małgorzata Kożuchowska. Na oczach widzów zmieniła się ze słodkiej nastolatki w atrakcyjną młodą kobietę oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek, a jej nazwisko jest jednym z najgorętszych w polskim show biznesie.
Julia karierę zaczynała w 2012 roku, gdy miała zaledwie 13 lat. W jej ślady poszła właśnie jej siostra - 15-letnia Alicja, której debiut mogliśmy zobaczyć 3 października na antenie TV4.

Serial "Oko za oko" opowiada o warszawskim środowisku prawniczym. W rolach głównych: Dominika Łakomska i Łukasz Konopka. Alicja Wieniawa wcieliła się w ich córkę, o czym widzowie dowiedzieli się, gdy ta, w pierwszym odcinku, zdecydowała się wtargnąć na rozprawę rozwodową serialowych rodziców.
Jak na razie wszystko wskazuje na to, że produkcja ma szansę na sukces. Tematyka prawnicza zawsze jest dla widza pociągająca - wystarczy spojrzeć na sukcesy takich seriali jak polskie "Prawo Agaty" i "Magda M." czy amerykańskie "Suits", w którym zresztą grała sama Księżna Meghan. A i komentarze po pierwszym odcinku są bardzo przychylne.

"Zapowiada się dobry serial", "Mam nadzieję, że kolejne odcinki będą tak samo dobre", "Podobał się, aby tak dalej" - to tylko kilka z pochwał odnośnie nowej produkcji. Jeżeli "Oko za oko" okaże się hitem, a Alicja sprawdzi się jako aktorka - kto wie? Być może uda się jej powtórzyć spektakularny sukces starszej siostry.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!

O TYM SIĘ MÓWI

0 0Elitarna grupa zaczyna szukać Woźniaka-Staraka. Jeden z nurków zdradza szczegóły
0 0Co dalej z poszukiwaniami Woźniaka-Staraka? Mamy najnowszy komentarz policji
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"