Reni Jusis "zaszalała"z fryzurą. Gwiazda znacznie skróciła i rozjaśniła włosy

Reni Jusis postawiła na modne cięcie
Reni Jusis postawiła na modne cięcie Fot. Instagram/ Reni Jusis
Reni Jusis lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jeszcze do niedawna nosiła fryzurę do ramion w lekkim, artystycznym nieładzie. Teraz znacznie skróciła włosy i postawiła na seksownego i zadziornego boba.


Reni Jusis jest jedną z najbarwniejszych polskich artystek. Gwiazda przyzwyczaiła już nas do szalonych, kolorowych looków i fryzur. Jeszcze do niedawna nosiła żółte włosy. Później przefarbowała je na jasny blond, a teraz postanowiła dość konkretnie je skrócić.
Reni zdecydowała się na bardzo modnego w tym sezonie boba, z opadającą na oczy grzywką. Fryzura w kolorze platynowego blondu jest sexy, dynamiczna i bardzo nowoczesna. Nowy wizerunek artystka zaprezentowała podczas koncertu w Lublinie, który odbył się w ramach trasy koncertowej albumu "Ćma".

Krótkie włosy fantastycznie prezentowały się w zestawieniu z futurystyczną stylizacją, którą miała na sobie gwiazda. Zmianę docenili też fani Reni. Ci nie szczędzili jej pochwał w komentarzach, pod zdjęciem na Instagramie. "Wyglądasz zjawiskowo", "super look", wow" – to tylko niektóre z licznych komplementów, którymi obsypana została piosenkarka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców