Serialowa córka Rachel i Rossa jest już nastolatką. Zobacz, jak wygląda Emma z "Przyjaciół"

Emmę Geller w serialu grały siostry Cali i Noel Sheldon. Dziś dziewczynki są już dorosłe
Emmę Geller w serialu grały siostry Cali i Noel Sheldon. Dziś dziewczynki są już dorosłe Fot. Screenshot YT
Choć trudno w to uwierzyć, w tym roku minęły 24 lata odkąd wyemitowany został pierwszy odcinek kultowego dziś serialu "Przyjaciele". Większość aktorów wciąż funkcjonuje w show biznesie, ale o jednej – najmłodszej bohaterce – wiadomo niewiele. Zobacz, jak dziś wygląda Emma, serialowa córka Rachel i Rossa.


W rzeczywistości Emmy wcale nie grała jedna dziewczynka, a dwie siostry bliźniaczki, które w scenach pojawiały się wymiennie. Mimo że "Przyjaciele" pierwszy raz pojawili się na antenie niemal ćwierć wieku temu, wciąż jest wyjątkowo aktualny i uwielbiany przez widzów w każdym wieku i na całym świecie. Niestety siostry na planie były tak małe, że dziś z tego doświadczenia nie pamiętają w zasadzie nic.
Dziecięce gwiazdy kultowego serialu
Choć Cali i Noel Sheldon nie pojawiają się na portalach plotkarskich czy czerwonych dywanach, to jednak nie zrezygnowały całkowicie z kariery aktorskiej. Obydwie wystąpiły się w filmach "Kontrowersyjna propozycja" oraz " Rougarou", a Cali dodatkowo wzięła udział w telewizyjnym epizodzie i kilku filmach krótkometrażowych.
Przypomnijmy, że Emma nie była jedynym dzieckiem filmowego Rossa Gellera. Z małżeństwa z Carol miał też syna Bena, granego przez Cole'a Sprouse'a. Dziecięcy aktor przez ostatnie lata występował już w wielu telewizyjnych produkcjach. Dziś ma 26 lat i stał się idolem nastolatek po roli w popularnym serialu Netflixa "Riverdale".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...