Nowa postać w serialu "M jak miłość". Do obsady dołącza 25-letni syn znanego reżysera

Syn Janusza Józefowicza zagra w "M jak miłość"
Syn Janusza Józefowicza zagra w "M jak miłość" Fot. Instagram/ Jakub józefowicz
Pierwsze małżeństwo Janusza Józefowicza, czyli związek z Danutą Józefowicz, przyniosło parze dwoje dorosłych już dzieci: 35-letnią Kamilę oraz 25-letniego Jakuba, który poszedł w ślady słynnego taty i związał się z branżą filmową. Kuba dołączył niedawno do obsady "M jak miłość". Kogo zagra?


Do tej pory dzieci Janusza Józefowicza z jego pierwszego związku trzymały się z dala od show-biznesu. Jednak dziś Kuba postanowił wyjść z cienia i wkroczyć do serialowego świata. Jak informuje "Super Express" 25-latek dostał rolę w hitowym serialu "M jak miłość".

"Jego postać wzbudzi niemałe poruszenie wśród innych bohaterów. I na pewno nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról" - czytamy w dzienniku.
W sieci nie brakuje domysłów, kogo mógłby zagrać syn Janusza Józefowicza. Fani typują, że Kuba wcieli się w chłopaka serialowej Natalki. Wygląda na to, że kariera aktorska Jakuba rozkręca się.

Jakiś czas temu syn Józefowicza opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu "Planeta singli 2", którego premiera ma mieć miejsce już w listopadzie tego roku. W filmie wystąpi u boku Bogusława Lindy. Kuba zajmuje się również reżyserią. Na stronie vimeo.com można zobaczyć kilka filmików, które stworzył.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...