Joanna Kulig zachwyciła na nowojorskim festiwalu filmowym. W kombinezonie polskiej marki wyglądała kwitnąco

Joanna Kulig zaprezentowała się w kombinezonie polskiej marki Reserved
Joanna Kulig zaprezentowała się w kombinezonie polskiej marki Reserved Fot. Eastnews/materiały prasowe
To bez wątpienia wielkie "pięć minut" Joanny Kulig. Po intensywnej promocji "Zimnej wojny" w Polsce nadszedł czas, aby podbić Zachód. Aktorka pojawiła się na 56. Festiwalu Filmów w Nowym Jorku, gdzie premierę miał obraz Pawła Pawlikowskiego. Zobaczcie, jak się prezentowała.


Za kilka miesięcy Joanna Kulig zostanie mamą. Na razie skrupulatnie wypełnia wszystkie zobowiązania zawodowe. Choć w naszym kraju największe emocje, związane z premierą "Zimnej wojny" już nieco opadły, to za granicą ów obraz wciąż wzbudza wielkie emocje. Aktorka poleciała do Nowego Jorku, aby wziąć udział w amerykańskim pokazie tego filmu.
Widać, że ciąża służy 36-letniej gwieździe. Pozując na ściance wręcz promieniała szczęściem. Kulig chętnie fotografowała się razem z reżyserem Pawłem Pawlikowskim oraz z wielką gwiazdą kina – Jodie Foster.
Joanna tego wieczoru prezentowała się w eleganckim kombinezonie, uszytym specjalnie dla niej. Kto odpowiada za projekt? To Reserved, czyli polska marka, której twarzą jest utalentowana aktorka. Stylizacja delikatnie wyeksponowała ciążowe kształty Joanny, natomiast satynowe wykończenie dekoltu, lampasy w spodniach oraz rękawy z głębokimi pęknięciami podkreśliły wieczorowy charakter kreacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...