930 medali Polek na mistrzostwach za granicą! Są najlepsze w... stylizacji paznokci

Magdalena Malaczyńska jest właścicielką marki
Magdalena Malaczyńska jest właścicielką marki Fot. Instagram/magda_indigo
Indigo to polska marka kosmetyczna, założona przez młode małżeństwo, Magdę i Dariusz Malaczyńskich, która podbija zagraniczny rynek kosmetyczny. Chlubą marki są liczne sukcesy polskie zagraniczne i medale przywiezione z mistrzostw świata w stylizacji paznokci.


Indigo to producent lakierów do paznokci i innych kosmetyków do ich pielęgnacji. Marka ma już siedem lat i w tym czasie zdążyła zadomowić się również na zagranicznym rynku kosmetycznym. Ich marzeniem jest dystrybucja w każdym kraju, jednak na chwilę obecną łódzki brand dostarcza swoje produkty do 44 krajów.

Indigo dba również o to, aby jak najlepiej szkolić stylistki paznokci, które potem biorą udział w mistrzostwach świata. Kilka lat temu Magda i Dariusz opracowali system szkoleniowy, w pełni przygotowujący kursantki do zawodu stylisty paznokci. Wiedzę zdobytą na kursach przenoszą później na specjalnych zawodach w stylizacji paznokci, organizowanych za granicą.
Stylistki wyszkolone przez Indigo nie mają sobie równych. W ciągu trzech ostatnich lat zdobyły ponad 750 medali na mistrzostwach świata.

Jakiś czas temu to Rosja królowała w tego typu konkursach, jednak teraz wszyscy patrzą na Polskę. Na ostatnich zawodach w Las Vegas to właśnie Polki zdobyły dwa pierwsze miejsca.

Indigo intensywnie się rozwija, a poza Polską marka najbardziej widoczna jest w Unii Europejskiej. W przyszłym roku chce wejść z ofertą swoich kosmetyków do krajów Bliskiego Wchodu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun