Kolejna polska aktorka w zagranicznej produkcji. Magdalena Cielecka zagra z hollywoodzkimi gwiazdami

Magdalena Cielecka już niedługo pojawi się w filmie u boku Clive'a Owena i Tima Rotha
Magdalena Cielecka już niedługo pojawi się w filmie u boku Clive'a Owena i Tima Rotha Fot. Instagram/ cielecka_magda.official
Dobra passa polskich aktorek trwa w najlepsze. Od kilku dni wiadomo, że Joanna Kulig wystąpi w serialu Amazona u boku samej Cate Blanchett, a to nie jedyna Polka, która pojawi się w zagranicznej produkcji. Zdjęciem z planu nowego filmu podzieliła się również Magdalena Cielecka, obok której w obsadzie pojawią się naprawdę wielkie nazwiska.


Sekret wyszedł na jaw, kiedy aktorka na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z planu nowej produkcji, kręconej w Budapeszcie, dodając hashtag z jej tytułem. Obserwatorom nie zabrało zbyt wiele czasu odkrycie tego, w jakim filmie i z jakimi gwiazdami wystąpi Magdalena Cielecka.
Międzynarodowa produkcja
Aktorka pojawi się w filmie "The Song of Names", będącym ekranizacją powieści Normana Lebrechta o tym samym tytule. Polka wcieli się w rolę Anny Woźniak, a obok niej na ekranie zobaczymy popularnych brytyjskich aktorów - Clive'a Owena i Tima Rotha.

Owen kojarzony jest m.in. z serialu "The Knick" i filmów takich jak "Sin City", "Ludzie dzieci" czy netflixowy "Anon". Tim Roth z kolei ma na swoim koncie m.in. współpracę z Quentinem Tarantino (choćby przy takim klasyku jak "Pulp Fiction") i wybitną kreację doktora Cala Lightmana w serialu "Magia Kłamstwa".
Gwiazdorska obsada "The Song of Names"
O czym będzie opowiadał obraz? To historia mężczyzn, którzy spotykają się po kilkudziecięcioletniej rozłące. Pomimo tego, wciąż pamiętają wspólne przeżycia i koszmary z czasów II wojny światowej. Serwis filmowy IMDb opisał produkcję jako "emocjonalną opowieść detektywistyczną".

Film "The Song of Names" wyreżyseruje François Girard, którego do jego stworzenia dzieła natchnęła ponoć m.in. wycieczka po obozie zagłady w Treblince. Za scenariusz odpowiada z kolei Jeffrey Caine, kojarzony przede wszystkim z "Wiernego ogrodnika".

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 27 września, ale szczegóły dotyczące daty premiery czy charakterystyki postaci Magdaleny Cieleckiej na razie pozostają tajemnicą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...