Chodakowska i Lewandowska mają konflikt? Tym zdjęciem zamknęły usta hejterom

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska ucinają plotki o konflikcie wspólnym zdjęciem
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska ucinają plotki o konflikcie wspólnym zdjęciem Fot. Instagram/ annalewandowskahpba, chodakowskaewa
Od dłuższego czasu krążą plotki o rzekomym konflikcie Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej. Ich pojawienie się jest w pewnym stopniu uzasadnione - w końcu obie panie są odnoszącymi sukcesy trenerkami, a tym samym - konkurencją. Kobiety postanowiły jednak raz na zawsze zamknąć usta hejterom, publikując wspólne zdjęcie.


To koniec plotek o rzekomym konflikcie?
Trenerki chciały uciąć spekulacje na temat ich rzekomego konfliktu. Pod wspólnym zdjęciem na profilu Ewy Chodakowskiej widnieje napis " Prawdziwe KOBIETY poprawiają nawzajem swoje korony", u "Lewej" czytamy natomiast: "Dwie kobiety - jedna pasja".

Panie zdecydowanie chciały utrzeć nosa wszystkim tym, którzy rozsiewają na ich temat plotki i pokazać prawdę o swojej relacji. Jak na tę komitywę zareagowali fani?

Przyjaźń trenerek zdaje się cieszyć obserwatorów obu kobiet. "I to jest najlepsza odpowiedź na te wszystkie pseudo artykuły, pseudo dziennikarzy ", "Trzeba się trzymać razem", "Wspaniale Was widzieć razem" - to tylko kilka ze słów zachwytu, które udaje się znaleźć pod zdjęciami trenerek.


Kobieca solidarność zawsze istnieje ponad podziałami, a damskie wspieranie się nawzajem to rzecz wyjątkowo istotna, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Być może trenerek nie łączy wielka przyjaźć, ale z pewnością nie jest to też głęboki konflikt, o którym rozpisywały się portale plotkarskie.


Czy Chodakowskiej i Lewandowskiej uda się w ten sposób zakończyć spekulacje na temat ich relacji? Prawdopodobnie nie, ale fani na pewno docenią i na długo zapamiętają ich gest w duchu "girl power".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...