To ona zagra Ciri w serialu "Wiedźmin". Kim jest Freya Allan?

Freya Allan zagra jedną z kluczowych ról kobiet w "Wiedźminie"
Freya Allan zagra jedną z kluczowych ról kobiet w "Wiedźminie" Fot. materiały prasowe
To już pewne! Netflix ogłosił właśnie obsadę serialu "Wiedźmin" na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Kluczowe role kobiet zagrają dwie aktorki. W czarodziejkę Yennefer wcieli się Anya Chalotra, natomiast Cir zagra Freya Allan. Kim jest młodziutka aktorka?

Do Henry'ego Cavilla, który zagra główną rolę w "Wiedźminie" dołączyła m.in. Freya Allan. W serialu zagra księżniczkę Cintry - Ciri. To dziecko niespodzianka, obiecane Geraltowi w zamian za jego usługi na dworze cintryjskim.

Dla młodziutkiej aktorki rola w "Wiedźminie" może być początkiem pięknej kariery aktorskiej. Do tej pory zagrała jedynie w kilku produkcjach: serialu "Into the Badlands: Kraina Bezprawia", mini serialu "The War of The Worlds" oraz trzech krótkometrażowych filmach : "Bluebird", "Christmas Tree" oraz "Captain Fierce".
Na razie na zmagania na szklanym ekranie młodej gwiazdki trzeba jeszcze poczekać, bo serial trafi na platformę Netflix dopiero w 2019 roku i składać się będzie z ośmiu odcinków. "Casting do serialu Wiedźmin był jednym z największych projektów w mojej karierze i bez wątpienia najbardziej ekscytującym. Nie mogę się doczekać, aż nasi wspaniali aktorzy tchną życie w te kultowe i uwielbiane postacie, dzieląc się ich wyjątkowymi historiami z widzami na całym świecie" – mówiła producentka serialu Lauren Schmidt Hissrich
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...