Oto najmodniejsze kolory włosów na nadchodzące miesiące. Tej jesieni i zimy postaw na naturalność!

To najmodniejsze kolory włosów
To najmodniejsze kolory włosów Fot. Instagram
W jesienno-zimowym sezonie rządzą kolory włosów, które z jednej strony są klasyczne, ale z drugiej, dzięki drobnym urozmaiceniom, okazują się ciekawe i niebanalne. Choć w zimniejszych miesiącach czerwone lub żółte włosy poszły w zapomnienie, nudno nie będzie.


Była już fascynacja intensywnymi kolorami: platynowym blondem i siwym. Dziś najmodniejsze są barwy, będące ukłonem w stronę naturalności. Oraz połączenia, które mimo nieoczywistości prezentują się na włosach bardzo dobrze.


Nirvana blond


Kolor, który lansowała swego czas Selena Gomez, zostaje z nami na dłużej. To blond połączony z ciemniejszymi odrostami. Media nazwały go "Nirvana blond", gdyż budzi skojarzenia z fryzurą lidera Nirvany - Kurta Cobaina. Kiedyś odrosty utożsamiane były z czymś obciachowym i szybko trzeba je było zafarbować. Jak widać, dziś wszystko się zmieniło.

Ronze


Ronze jest miksem kilku refleksów, które w połączeniu w całość dają efekt wow. Ta koloryzacja opiera się na dodaniu do rudych włosów odcieni ciepłych brązów z odrobiną różu i miedzi. Poziom jasności można w dowolny sposób łączyć z paletą ciepłych brązów, karmelem czy "marchewką". Wspólnie dają metaliczny i zdrowy połysk oraz głęboki kolor.

Różne odcienie brązów


Brązy to jedno z najgorętszych odcieni nadchodzących miesięcy. Wśród modnych kolorów włosów bardzo dobrze radzą sobie te, które mienią się czekoladowymi refleksami; ciepłe, miodowe i orzechowe brązy oraz wpadające w rudość kasztanowe odcienie.


Różowe złoto


O ile jeszcze niedawno rządziły mocne róże, tej jesieni warto postawić na... różowe złoto. To kolor uwielbiany przez gwiazdy i blogerki. Różowy lub brzoskwiniowy odcień powinny mieć pojedyncze pasma włosów lub końcówki. Bladoróżowe akcenty świetnie łączą się z blondem i jasnym brązem oraz rudymi włosami.Toasted Coconut


Ten odcień to hit Instagrama. Prażony kokos jest połączeniem brązu i platynowego blondu. Charakteryzuje się ciemnym kolorem włosów u nasady i bardzo jasnym odcieniem blondu na ich końcówkach. Całość dopełniają delikatne blond refleksy na całej długości włosów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Serial zachwycił miliony, mamy teraz film. "Downton Abbey" to idealny tytuł na jesień
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
FELIETON MICHALIK 0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Prezydent podpisał ustawę, będzie niższy PIT dla 25 mln osób. Ale jest jeden haczyk
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik