Dzięki tym kremom polskiej marki przebarwienia i zmarszczki będą mniej widoczne. Poznaj sekret ich działania

Koniec z przebarwieniami!
Koniec z przebarwieniami! Fot. 123rf.com
Przebarwienia to małe, uporczywe plamy, które skrupulatnie kamuflujemy podczas porannego makijażu. Można im jednak stawić czoło. Marka Soraya wychodzi do kobiet, proponując kosmetyki oparte na innowacyjnej metodzie przywracania skórze dobrej kondycji.


Z przebarwieniami i zmarszczkami mierzy się mnóstwo kobiet. Tych pierwszych wstydzimy się, dlatego staramy się przykryć je, używając odpowiednich pudrów czy korektorów. Podobnie postępujemy ze zmarszczkami – w końcu optycznie dodają nam lat, sprawiają, że rysy twarzy stają się bardziej surowe. Nie możemy ich co prawda "wymazać", jednak dzięki odpowiednim kosmetykom zachowamy skórę w dobrej kondycji.
Soraya proponuje kobietom linię Dermo Odnowa przeciw zmarszczkom i przebarwieniom. To kremy stworzone z myślą o kobietach powyżej 40. i 50. roku życia, które są oparte na innowacyjnej metodzie przywracania skórze dobrej kondycji i wyglądu.

Dzięki kosmetykom Soraya przebarwienia staną się mniej widoczne, koloryt cery wyrównany, a zmarszczki zredukowane. skóra jest dobrze odżywiona, nawilżona i jedwabiście gładka w dotyku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców