Nadchodzi kolejne podróżnicze reality show. Uczestnicy będą jednak "nie z tego świata"

W nowym reality show podróżniczym TTV wystąpią inne gwiazdy stacji. W "Orzel czy reszka" zobaczymy m.in. Conana Kaźmierskiego i Mariusza Kozaka
W nowym reality show podróżniczym TTV wystąpią inne gwiazdy stacji. W "Orzel czy reszka" zobaczymy m.in. Conana Kaźmierskiego i Mariusza Kozaka Fot. Instagram/ conanbestia, ttv.pl
Podróżnicze programy z udziałem gwiazd to niekwestionowane hity telewizyjnych ramówek ostatnich lat. Po "Azja Express", "Agencie" czy "Lepiej późno niż wcale" przyszedł czas na kolejną propozycję. Do rywalizacji w nowym reality-show staną uczestnicy... innych popularnych reality-shows. O kim mowa?


Programy, w których gwiazdy podróżują po świecie i wykonują stawiane przed nimi zadania szturmem podbiły serca telewidzów, którzy uwielbiają obserwować zmagania celebrytów. Korzystając z popularności tego typu formatów, stacja TTV ogłosiła premierę kolejnego. Co nowego pokaże "Orzeł czy reszka"?

Prawdziwa gratka dla fanów programów TTV
W tym reality-show nie zobaczymy gwiazd, których twarze na co dzień zdobią okładki kolorowych magazynów czy artykułów na portalach plotkarskich. Nie znaczy to jednak, że uczestnicy programu są anonimowi. Wręcz przeciwnie. W nowej produkcji TTV pojawią się gwiazdy innych popularnych show tej stacji, których kochają widzowie.
Mowa tu o "Królowych Życia" i "Gogglebox. Przed telewizorem". Wśród uczestników wystąpi syn popularnej Dagmary Kaźmierskiej - Conan. Zobaczymy również jej przyjaciela, który dał się lepiej poznać widzom w programie "Made in Maroko" - Jacka Wójcika. Pojawią się też m.in., Jacek Szawioła i Mariusz Kozak czy Agnieszka i Artur Kotońscy - pary, które w "Goggleboxie" komentują co tydzień fragmenty programów telewizyjnych.

Reality show "Orzeł czy reszka", jak podają Wirtualne Media, będzie polegał na rywalizacji uczestników, podczas podróży po krajach Europy. Odwiedzą m.in. Paryż i Split, w których będą musieli walczyć o budżet. Choć walka to chyba zbyt duże słowo - o wyniku decyduje bowiem rzut monetą. Wygrani otrzymają nieograniczone środki, przegrani będą mieli na dwa dni jedynie 100 dolarów.


Show typu "Azja Express" z udziałem gwiazd niezwykle popularnych programów TTV wydaje się być gotową receptą na sukces. Czy ta szalona kombinacja rzeczywiście się sprawdzi okaże się już w ostatnią sobotę października. Komentarze pod trailerem "Orzeł czy reszka" wskazują na to, że stacja wysokie wyniki oglądalności ma w kieszeni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu