Polska supermodelka pokazuje swe piękne wnętrze. Oto jej apartament, w którym możesz zamieszkać

Magdalena Frąckowiak, polska top modelka, wynajmuje swoje mieszkanie w Warszawie
Magdalena Frąckowiak, polska top modelka, wynajmuje swoje mieszkanie w Warszawie Fot. Instagram/ frackowiakmagdalena
Magdalena Frąckowiak, popularna polska supermodelka, która brała udział m.in. w słynnych pokazach bielizny Victoria's Secret, właśnie wystawiła na wynajem swój apartament w Warszawie. Teraz każdy może zamieszkać w jej domu, a trzeba przyznać, że te wnętrza zachwycają od pierwszego spojrzenia.


Czy fani wynajmą mieszkanie modelki?
Instagram już dawno przestał być miejscem, w którym pokazujemy tylko selfie, tudzież foodporn. Używany jest również do przedstawiania najróżniejszych ofert. Tym razem jedną z nich podzieliła się popularna polska top modelka - Magdalena Frąckowiak.

Profil 34-latki obserwują nie tylko fani mody, ale i miłośnicy jej charakterystycznych Instastories, na których modelka udowadnia ogromny dystans do siebie. Frąckowiak postanowiła wykorzystać wielkie grono obserwatorów, aby poinformować o planach wynajęcia warszawskiego mieszkania.
Jedna z najpiękniejszych warszawskich lokalizacji
Stumetrowy apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji, przy Placu Trzech Krzyży. Wnętrza, które opublikowała modelka zachwycają minimalistycznym designem, przypominajacym najpiękniejsze nowojorskie wnętrza.

Magdalena Frąckowiak nie podała ceny, ale kwota za wynajem mieszkania o podobnym metrażu w tej okolicy waha się między pięcioma a ośmioma tysiącami złotych za miesiąc.

Post modelki zgarnął ogromną ilość polubień i pozytywnych komentarzy, wychwalających wystrój apartamentu, ale czy to przełoży się na ilość chętnych?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...