Ślubne tatuaże to świetna alternatywa dla obrączki. Oto najmodniejsze wzory, które wybierają zakochani

Najmodniejsze wzory tatuaży ślubnych
Najmodniejsze wzory tatuaży ślubnych Fot. Instagram/ alishade.xxx
Obrączka jest nieodzownym akcesorium dla każdej młodej pary. Choć wielu nowożeńców nie wyobraża sobie, że można ją zastąpić czymś innym, to coraz częściej zakochani decydują się na tatuaż ślubny, który może zastąpić biżuterię. Oto najmodniejsze wzory.


Ślubna biżuteria symbolizuje oddanie i miłość. Podobnie jest z tatuażem ślubnym, który jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych obrączek.

Wzory wykonuje się zazwyczaj na palcu, czyli miejscu, na którym nosi się obrączkę. Ale nie tylko, bo miłosne tatuaże prezentują się efektownie również na nadgarstku. Jeżeli nie wiecie, na jaki wzór postawić, zajrzyjcie koniecznie na Instagram. Tam znajdziecie sporo inspiracji.

Pan i Pani


Jednym z najczęściej powtarzających się motywów wśród ślubnych wzorów tatuażowych są dwa napisy: "Pan" i "Pani", pisane po angielsku małżonków. Wytatuowane w miejscach, w których powinna znaleźć się obrączka, dużo mówią o stanie cywilnym ich właścicieli.


Król i Królowa


"Król" i "Królowa" tatuowane zazwyczaj są na nadgarstkach. Mogą to być napisy z rysunkami korony lub też pierwsze litery wyrazów z rysunkami koron. Dobrze wyglądają też same malunki na palcach małżonków.

Myszka Miki


Robiąc ślubny tatuaż, warto jest puścić do niego oko. Wiele par decyduje się na zrobienie wzoru "nie na poważnie". Jednym z przykładów jest rysunek Myszki Miki, który na nadgarstkach nowożeńców prezentuje się zabawnie i uroczo.

Wiersz lub sentecja


Coś, co jest ważne dla zakochanych. Może to być wiersz lub sentencja wykonana w tym samym miejscu na ciele i taka samą czcionką.

Serce


Najpopularniejszy motyw tatuażu ślubnego nie musi być banalny. Wystarczy, jeśli serca wykona uzdolniony, kreatywny tatuażysta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...