Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę. Po jej długich włosach nie ma ani śladu

Małgorzata Rozenek obcięła włosy. Fani zachwyceni nową fryzurą gwiazdy
Małgorzata Rozenek obcięła włosy. Fani zachwyceni nową fryzurą gwiazdy Fot. Instagram/ m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan słynie ze swojego perfekcyjnego wyglądu. Jednym z jej znaków rozpoznawczych były do tej pory bez wątpienia długie, zawsze idealnie ułożone włosy. Dziś zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Jak wygląda teraz pani Małgorzata?


Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek
Po długich włosach Małgorzaty Rozenek nie ma już śladu. Gwiazda zdecydowała się na mocne cięcie i postawiła na modną fryzurę typu long bob. Teraz wygląda zupełnie inaczej, a fani nie mogą wyjść z zachwytu. Wielu z jej obserwatorów twierdzi, że Rozenek w nowej odsłonie wygląda dużo młodziej.
"Wow naprawdę zmiana rewelacyjna", "Klasa sama w sobie", "Nowa fryzura bardzo Panią odmłodziła" - to tylko kilka z ponad tysiąca komentarzy, które możemy znaleźć pod filmikiem zamieszczonym na Instagramie przez Małgorzatę Rozenek.

Long bob od dłuższego czasu zyskuje popularność. Na taką długość zdecydowały się już m.in. Maffashion, Sara Boruc i Agnieszka Woźniak-Starak. Ogromna popularność i uwielbienie fanek, jakim cieszy się prowadząca "Projekt Lady" może sprawić, że wiele kobiet zdecyduje się na podobną fryzurę. Czy możemy spodziewać się "efektu Małgorzaty Rozenek"?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...