Ich bielizny nie reklamują idealne modelki. Zamiast nich postawiono na "zwykłe" kobiety w różnym wieku

Naturalne kobiety w kampanii bielizny. Te zdjęcia zachwycają i udowadniają, że każda dziewczyna jest piękna
Naturalne kobiety w kampanii bielizny. Te zdjęcia zachwycają i udowadniają, że każda dziewczyna jest piękna Fot. Instagram/ lonelylingerie
Ta marka postanowiła pokazać swoją bieliznę w wyjątkowy sposób. Na ich Instagramie nie znajdziesz idealnych modelek o doskonałych kształtach. Lonely Lingerie stworzyło projekt "Lonely Girls", w którym prezentuje zdjęcia kobiet w każdym wieku i o różnych kształtach, z dumą noszących zmysłową bieliznę.


Naturalność rządzi
Coraz częściej marki decydują się na kampanie w duchu body positive. Rezygnują z retuszu na rzecz naturalnych zdjęć, których bohaterkami nie są modelki a zwykłe kobiety. W różnym wieku, o różnych kształtach i pokazujące niedoskonałości ciała, takie jak cellulit, rozstępy czy przebarwienia.
Tym tropem poszła również nowozelandzka marka bielizny Lonely Lingerie, która stworzyła projekt "Lonely Girls". Zdjęcia wykonywane są w miejscach istotnych dla występujących na nich kobiet. W ich naturalnym otoczeniu, bez profesjonalnego makijażu i wyszukanych póz.
Takie zdjęcia mają udowodnić, że aby czuć się piękną, wcale nie trzeba mieć doskonałego ciała. Wystarczy zaakceptować siebie i pokochać siebie. To niby banał, ale wprowadzenie go w życie dla większości wcale nie jest proste. Wystarczy jednak spojrzeć na fotografie z tej kampanii, aby zrozumieć, że warto próbować.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...