Muzyczny hołd dla zmarłej babci. Doda nagra płytę z nowymi wersjami dawnych przebojów

Doda nagra płytę w hołdzie swojej babci
Doda nagra płytę w hołdzie swojej babci Fot. Instagram/ Doda
Dorota Rabczewska bardzo przeżyła śmierć babci Pelagii, która zmarła w czerwcu tego roku. Po tym wydarzeniu przerwała na jakiś czas tworzenie nowej płyty, lecz na szczęście już dochodzi do siebie. Dokończy też album, który będzie utrzymany w ulubionym muzycznym klimacie seniorki.


Doda nigdy nie ukrywała, jak bardzo jest zżyta ze swoją rodziną: rodzicami oraz babcią Pelagią. Gdy ta odeszła, artystka odwołała kilka koncertów i zniknęła na jakiś czas ze studia nagraniowego. Teraz wraca, aby skupić się na dokończeniu najnowszego dzieła, które będzie hołdem dla babci. Jeszcze za życia staruszki Doda bardzo chciała nagrać dawne piosenki w nowych wersjach. Jak powiedziała, tak właśnie czyni.
W rozmowie z "Party" wokalistka opowiedziała, że nagra płytę w guście nieżyjącej już babci, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale. Jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonała "Niech żyje bal".

Artystka zbierze tutaj nowe aranżacje starych hitów największych polskich artystek. Na płycie znajdą się takie szlagiery, jak m.in. "Gram o wszystko" Ewy Bem oraz "A gdzie siódme niebo" Maryli Rodowicz. Na razie nie jest znana data premiery wydawnictwa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...