Białe zęby są już niemodne. Dziś lakieruje się je na wszystkie kolory tęczy

Lakier utrzymuje się na zębach do 24 godzin
Lakier utrzymuje się na zębach do 24 godzin Fot. Instagram/chromtoothpolish
Do tej pory jedynym słusznym kolorem zębów był biały. Jednak właśnie zaczyna być on niemodny. Wszystko to za sprawą kolorowych lakierów, które utrzymują się przez 24 godziny. Ciekawy pomysł, czy przekombinowany trend?


Choć wciąż wielu z nas marzy o tym, żeby mieć śnieżnobiałe zęby, kreatywmi przedsiębiorcy mierzą wyżej i proponują swoim klientom niestandardowe rozwiązania. Kolorowy lakier, stworzony przez markę Chrom, budzi jednak mieszane uczucia. Przecież kolory osiadające na zębach kojarzą się przede wszystkim z barwiącym jedzeniem lub piciem.

David Silverstein, twórca nowatorskiego preparatu i założyciel marki Chrom uważa, że wkrótce będziemy uśmiechać się do siebie bardzo kolorowo, w dosłownym tego słowa znaczeniu. "Chrom jest trochę jak lakier do paznokci. Za 20 dolarów, bo tyle kosztuje buteleczka, możesz mieć zęby w barwie złotej, niebieskiej czy zielonej. Możesz go nakładać i usuwać w ciągu kilku sekund" - podkreśla.
W linii znajdziemy lakiery posiadające matowe wykończenie oraz połyskujące brokatowymi drobinkami. Specyfik utrzymuje się do 24 godzin, nie posiada żadnego smaku i zapachu oraz bardzo łatwo go usunąć.
Jak zachęca David, kolory warto miksować z innymi i dobierać je na przykład pod kątem ich współgrania z lakierem do paznokci lub kolorem włosów. Według Silversteina "produkt jest w 100 proc. bezpieczny i został opracowany w porozumieniu ze stomatologami".

Twórca kolorowego lakieru podkreśla, że produkt ma szansę stać się hitem, szczególnie podczas festiwali muzycznych. Być może ma rację, w końcu na tego typu imprezach modowe trendy wychodzą poza standardowe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...