Jaka matka, taki syn. Zobacz, w jakim stylu Maciej Zakościelny dołączył do obsady "Kogla-Mogla"

Syna Barbary i Mariana Wolańskich zagra Maciej Zakościelny
Syna Barbary i Mariana Wolańskich zagra Maciej Zakościelny Fot. Instagram/Kogelmogel.official
Trzecią część "Kogla-Mogla" zobaczymy już pod koniec stycznia. Do obsady tej komedii dołączył Maciej Zakościelny, który wcieli się w postać syna Wolańskich, Piotrusia. Dziś jest dorosłym, przystojnym mężczyzną.


W trzeciej części "Kogla-Mogla" role główne ponownie zagrają Grażyna Błęcką-Kolska, Zdzisław Wardejn i Ewa Kasprzyk, która pojawi się w roli szalonej Barbary Wolańskiej. Przed laty syna Wolańskich, niesfornego Piotrusia, zagrał Maciej Koterski, który dziś mieszka za granicą i nie ma nic wspólnego z aktorstwem.
Zastąpił go 38-letni Maciej Zakościelny, dodajmy: w odjechanym stylu. Bowiem grany przez niego bohater lubi wyrazistą modę, a miłość do lamparcich wzorów odziedziczył po mamie.
W trzeciej części słynnej komedii twórcy przeniosą widzów m. in. do wsi Brzózki, w której mieszka Katarzyna Solska. Ta bohaterka, grana przez Grażynę Błęcką-Kolską, jest rozwiedziona i ma syna Marcina (w tej roli Nikodem Rozbicki), który po kilku latach wraca od ojca z Holandii do rodzinnego domu. Najnowszą część komedii zobaczymy w kinach 25 stycznia. Za reżyserię odpowiedzialny jest Kordian Piwowarski, a scenariuszem ponownie zajęła się Ilona Łepkowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun