Życiowa rola Weroniki Rosati. Zagra swoją idolkę, jedną z największych gwiazd w historii Hollywood

Weronika Rosati zagra główną rolę w filmie o Elizabeth Taylor
Weronika Rosati zagra główną rolę w filmie o Elizabeth Taylor Fot. Instagram/weronika rosati
Weronika Rosati nigdy nie kryła swojej fascynacji Elizabeth Taylor. Imieniem hollywoodzkiej aktorki nazwała nawet swoją córeczkę. Wygląda na to, że Weronika w końcu spełniła zawodowe marzenie i już niedługo zobaczymy ją w roli wielkiej gwiazdy Hollywood.


Weronika Rosati próbuje swoich sił zarówno w zagranicznych, jak i polskich produkcjach. Choć aktorka ma na swoim koncie wiele ról, wygląda na to, że jedno z jej największych zawodowych marzeń właśnie się spełnia. Fascynacja i jej wielka inspiracja Elizabeth Taylor zaowocowała główną rolą w filmie Lecha Majewskiego.

Swoją radością aktorka pochwaliła się na Instagramie. "Mogę w końcu powiedzieć, że spełniło się jedno z moich największych i najbardziej szalonych marzeń i zagram Elizabeth Taylor!!! Jestem wdzięczna wielkiemu reżyserowi Lechowi Majewskiemu za obsadzenie mnie w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w roli mojej idolki" - napisała.
Na razie Weronika nie zdradza żadnych szczegółów odnośnie filmu. Nie wiadomo też, kto miałby jej partnerować. Na jej instagramowym profilu pojawiły się za to pierwsze zdjęcia z planu. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest niesamowita, a dzięki odpowiedniemu makijażowi, fryzurze i kostiumowi Weronika jest niezwykle podobna do młodziutkiej Elizabeth z filmu "Kleopatra" z 1963 roku. Na planie towarzyszy jej malutka córeczka, nosząca imię słynnej aktorki, urodzonej w roku 1932 w Hampstead.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...