Potwierdzone info: Spice Girls ruszą w trasę! Na scenie (prawdopodobnie) zabraknie jednej z dziewczyn

Od lewej: Geri Halliwell, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Melanie Brown
Od lewej: Geri Halliwell, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Melanie Brown Fot. Twitter.com/SpiceGirls_News
Choć kolejne plotki o ich powrocie do wspólnych występów pojawiają się co jakiś czas, tym razem mamy do czynienia z informacjami potwierdzonymi m. in. przez Emmę Bunton. Chcesz zobaczyć Spice Girls na żywo? Będą ku temu okazje


Wszystko zaczęło się 24 lata temu, gdy powstała grupa muzyczna Touch. W roku 1996 ten dziewczęcy kwintet podpisał kontrakt z wytwórnią Virgin Records, aby pod nową nazwą, brzmiącą od teraz Spice Girls, wydać debiutancki singiel "Wannabe" i... wstrząsnąć światową popkulturą.

Scary Spice, Sporty Spice, Baby Spice, Ginger Spice i Posh Spice sprzedały ponad 85 milionów nagrań, bijąc w ten sposób nie tylko światowy rekord w kategorii zespołów żeńskich, stały się również najlepszym towarem eksportowym Wielkiej Brytanii od czasów grupy The Beatles.

Działalność girlsbandu została zawieszona w roku 2000 i od tamtego czasu dziewczyny skupiały się głównie na karierach indywidualnych.

Wyjątkiem była trasa koncertowa "The Return of the Spice Girls", która odbyła się w latach 2007-2008. Wówczas zespół zagrał 47 koncertów, z których zyski przekroczyły równowartość 407 milionów zł.
Sześć lat temu część ekipy (czyli Geri, Emma i Mel B) przez moment działała wspólnie, w tym samym roku pełny skład Spice Girls pojawił się na scenie podczas ceremonii zamknięcia letnich igrzysk olimpijskich w Londynie.


Dziś nastąpił przełom, czyli pierwsze oficjalnie potwierdzone informacje na temat nowej trasy, podczas której Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Melanie Brown i Emma Bunton, pod okiem "oryginalnego" agenta Simona Fullera, wrócą do gry.

Tak, masz rację – wśród wymienionych powyżej osób zabrakło Victorii Beckham, de domo Adams, która poinformowała, że nie pojawi się w reaktywowanym zespole.

Można pocieszać się, że Posh Spice ma jeszcze nieco czasu na zmianę decyzji: wg wstępnych informacji pierwszy z koncertów trasy "Spice Girls 2019 Reunion Tour" odbędzie się dopiero 1 czerwca przyszłego roku w angielskim Manchesterze. Na kolejne występy można liczyć w Bristolu oraz Londynie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze