Potwierdzone info: Spice Girls ruszą w trasę! Na scenie (prawdopodobnie) zabraknie jednej z dziewczyn

Od lewej: Geri Halliwell, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Melanie Brown
Od lewej: Geri Halliwell, Melanie Chisholm, Emma Bunton i Melanie Brown Fot. Twitter.com/SpiceGirls_News
Choć kolejne plotki o ich powrocie do wspólnych występów pojawiają się co jakiś czas, tym razem mamy do czynienia z informacjami potwierdzonymi m. in. przez Emmę Bunton. Chcesz zobaczyć Spice Girls na żywo? Będą ku temu okazje


Wszystko zaczęło się 24 lata temu, gdy powstała grupa muzyczna Touch. W roku 1996 ten dziewczęcy kwintet podpisał kontrakt z wytwórnią Virgin Records, aby pod nową nazwą, brzmiącą od teraz Spice Girls, wydać debiutancki singiel "Wannabe" i... wstrząsnąć światową popkulturą.

Scary Spice, Sporty Spice, Baby Spice, Ginger Spice i Posh Spice sprzedały ponad 85 milionów nagrań, bijąc w ten sposób nie tylko światowy rekord w kategorii zespołów żeńskich, stały się również najlepszym towarem eksportowym Wielkiej Brytanii od czasów grupy The Beatles.

Działalność girlsbandu została zawieszona w roku 2000 i od tamtego czasu dziewczyny skupiały się głównie na karierach indywidualnych.

Wyjątkiem była trasa koncertowa "The Return of the Spice Girls", która odbyła się w latach 2007-2008. Wówczas zespół zagrał 47 koncertów, z których zyski przekroczyły równowartość 407 milionów zł.
Sześć lat temu część ekipy (czyli Geri, Emma i Mel B) przez moment działała wspólnie, w tym samym roku pełny skład Spice Girls pojawił się na scenie podczas ceremonii zamknięcia letnich igrzysk olimpijskich w Londynie.


Dziś nastąpił przełom, czyli pierwsze oficjalnie potwierdzone informacje na temat nowej trasy, podczas której Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Melanie Brown i Emma Bunton, pod okiem "oryginalnego" agenta Simona Fullera, wrócą do gry.

Tak, masz rację – wśród wymienionych powyżej osób zabrakło Victorii Beckham, de domo Adams, która poinformowała, że nie pojawi się w reaktywowanym zespole.

Można pocieszać się, że Posh Spice ma jeszcze nieco czasu na zmianę decyzji: wg wstępnych informacji pierwszy z koncertów trasy "Spice Girls 2019 Reunion Tour" odbędzie się dopiero 1 czerwca przyszłego roku w angielskim Manchesterze. Na kolejne występy można liczyć w Bristolu oraz Londynie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
0 0Pornografię codziennie oglądają dziesiątki tysięcy dzieci. Rodzice są bezradni
0 0Epidemia wśród dzieci. Do 2030 roku pochłonie 11 mln ofiar
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Po 15 latach Scooby-Doo wraca na ekrany kin. Usłyszymy same gwiazdy
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0"Niemiła niespodzianka". Nowicka oburzyła się tabliczką z "posłem" w Sejmie
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem
0 0Czy kobiecy sutek zgorszył Moneta? Wyprosili matkę, teraz się tłumaczą