Wielki powrót po 12 latach. W serialu "M jak Miłość" znów zobaczymy Marcina Bosaka

Marcin Bosak wraca do "M jak Miłość". Jak potoczą się losy serialowego Kamila Gryca?
Marcin Bosak wraca do "M jak Miłość". Jak potoczą się losy serialowego Kamila Gryca? Fot. Instagram/ bosak.marcin
W ostatnich miesiącach w obsadzie "M jak Miłość" obserwujemy niemałe roszady. Serial opuścili Olga Frycz i Kacper Kuszewski, a dołączyli bohaterowie sprzed lat, grani przez Weronikę Rosati i Joannę Sydor. To nie koniec! Teraz, po 12 latach, do serialu wraca lubiany przez widzów Marcin Bosak.


Kamil Gryc powraca
Marcin Bosak w "M jak Miłość" wcielał się w rolę Kamila Gryca. Chłopak przyjaźnił się i mieszkał z Kingą oraz Piotrem, granymi przez Kasię Cichopek i Marcina Mroczka. Relacja romantyczna połączyła go z Magdą (Anna Mucha), która zaszła z mężczyzną w ciążę, ale ostatecznie straciła dziecko. Rozstali się, a kobieta zaczęła flirt z ... ojcem chłopaka.

Gdy postać Kamila zniknęła z serialu, pojawiła się jedynie informacja o tym, że wyjechał za granicę, dzięki czemu droga do powrotu do obsady nie została całkowicie zamknięta (czego nie można powiedzieć o tragicznie zmarłej po zderzeniu z kartonami Małgorzacie Kożuchowskiej).
Wiele osób żałowało odejścia Bosaka z serialu, uważając go za jednego z najbardziej zdolnych (i przystojnych) członków obsady, po odejściu którego serial znacznie stracił na wartości.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat Marcin uczestniczył w wielu produkcjach, w których udowodnił swój aktorski talent.

Wystąpił m.in. w filmach Agnieszki Holland "W ciemności" oraz "Pokot", a także w świetnym serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Aktora możemy zobaczyć też m.in. na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, w chwalonym spektaklu "Król", a już niedługo pojawi się w (na razie owianej tajemnicą) produkcji "Klecha", mającą - zdaniem niektórych - stanowić odpowiedź na "Kler".
Wyświetl ten post na Instagramie.

#newproject #priest #postulator #shooting #onset

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

Na razie nie wiadomo, kiedy wyemitowane zostaną odcinki "M jak Miłość" z udziałem Marcina Bosaka, choć spekuluje się, że na plan wchodzi na przełomie 2018 i 2019 roku. Jak potoczą się losy serialowego Kamila Gryca i czy uczucie między nim a Magdą Marszałek odrodzi się na nowo? Tego fani dowiedzą się więc najpewniej w ciągu najbliższych miesięcy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!