"Będę szykować paczki do więzienia". Edyta Pazura o plotce głoszącej, że jej mąż zabił ciężarną kobietę

Edyta Pazura wyśmiewa internautów, którym fikcja pomieszała się z rzeczywistością
Edyta Pazura wyśmiewa internautów, którym fikcja pomieszała się z rzeczywistością Fot. Instagram/ Edyta Pazura
Fanom seriali zdarza się pomylić fikcję z rzeczywistością. Jedna z internautek rozsiała w sieci plotki o tym, że Cezary Pazura śmiertelnie potrącił ciężarną kobietę na pasach. Owszem, zrobił to, ale bohater grany przez Pazurę w serialu "Ślepnąc od świateł". Całą sprawę wyjaśniła żona aktora, Edyta Pazura, podchodząc do sprawy z wielkim dystansem i wykazując się poczuciem humoru.


Cezary Pazura w serialu "ślepnąc od świateł" Krzysztofa Skoniecznego gra showmana-celebrytę, który nie stroni od substancji odurzających i alkoholu. Jego bohater, Mariusz Fajkowski, pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrąca na pasach ciężarną kobietę.

Fikcja i rzeczywistość pomieszały się jednej z internautek, która opublikowała w mediach społecznościowych wpis ostro potępiający zachowanie Pazury, okraszając go zdjęciem z serialowego planu.
"Dziewczyny! Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć co teraz musi czuć ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa, nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie. Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu, Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających" - napisała.
Sprawę szybko skomentowała żona aktora - Edyta Pazura. "Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić" - napisała na Instagramie. Zażartowała też, że będzie szykować dla męża paczki do więzienia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...