Ta polska bielizna podbija rynki na całym świecie. Znajdziesz ją w butikach w Nowym Jorku i Tokio

Bielizna Undress Code podbija zagraniczny rynek
Bielizna Undress Code podbija zagraniczny rynek Fot. Instagram/ Undress Code
Polskie marki modowe bardzo dobrze radzą sobie na zagranicznym rynku. Sukcesy odnosi również bieliźniarski brand Undress Code. Wygodna, ale jednocześnie seksowna bielizna podbija nie tylko Europę. Znajdziemy ją w kilkudziesięciu multibrandowych concept store'ach w m.in. w Nowym Jorku czy Tokio.


Wygoda, zabawa wzorami i kolorami, ale jednocześnie seksowne fasony. To znaki rozpoznawcze polskiej marki bieliźniarskiej Undress Code, założonej przez Izę Godlewską. Marka z powodzeniem podbija zagraniczne rynki.


Wyznacznikiem sukcesu jest obecność Undress Code w paryskiej galerii Lafayette oraz wielu sklepach na niemal całym świecie. Stylową bieliznę polskiej marki znajdziemy w m.in. w Tokio, Szanghaju, Londynie i Nowym Jorku oraz w sklepie internetowym Zalando.

W Polsce trafimy na nią w stylowym butiku przy ulicy Poznańskiej w Warszawie oraz ulicy Górnej w Lublinie. Projekty marki można też kupić na platformie Showroom oraz na stronie Undresscode.com.

O ile polskie marki modowe są rozpoznawalne na świecie, te bieliźniarskie są nieco krok za nimi. Tym bardziej założycielka firmy może być dumna z zagranicznych sukcesów. Tym, co najbardziej cenią fanki Undress Code są zarówno wygoda, jak i możliwość stylowego noszenia tej bielizny na wierzchu. Body z oferty tej firmy można wybrać w rozmaitych wersjach: z długim rękawem, na ramiączkach, transparentne i zakryte.
Sprawdzi się jako bielizna, ale też jako element stylizacji. Body można nosić z golfem albo niczym bluzkę, którą połączymy ze spodniami lub spódnicą. Z kolei figi i biustonosze to pochwała prostoty i minimalizmu, zamknięta w artystycznej inspiracji pracami holenderskiego malarza Pieta Mondriana.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...