Dobry smak w kuchni i ... modzie. Lara Gessler stworzyła kolekcję sukni ślubnych

Lara Gessler wraz z Asią Kubiak stworzyły kolekcję sukni ślubnych. To delikatne kreacje w stylu boho
Lara Gessler wraz z Asią Kubiak stworzyły kolekcję sukni ślubnych. To delikatne kreacje w stylu boho Fot. Instagram/ julietteatelier
Córka najbardziej znanej restauratorki w kraju, Magdy Gessler, do niedawna pozostawała raczej w cieniu popularnej mamy. Udział w programie "Ameryka Express" pozwolił jej pokazać się z innej strony i przyniósł sporą sympatię widzów. Teraz dziewczyna postanowiła sprawdzić się w kolejnej roli. Opublikowała zdjęcia kolekcji sukni ślubnych, którą współtworzyła.


W 2017 Lara Gessler wzięła ślub, o którym sporo się mówiło, również w kontekście kreacji, w której wystąpiła. Córka restauratorki powiedziała "tak" w delikatnej sukni w stylu boho z koronkową górą i zwiewnym dołem. Stylizacja Lary zachwyciła zarówno fanów, jak i Asię Kubiak, projektantkę kreacji, która zaproponowała jej współpracę przy stworzeniu nowej kolekcji ślubnej.
Zapowiada się hit
Efektami pracy na Instagramie pochwaliła się Lara Gessler, a jej obserwatorzy nie żałują jej komplementów. "Przepiękne". "Chyba zacznę planować ślub dla samej sukienki", "Brawo za wyczucie smaku, nie tylko kulinarnego" - to tylko kilka z masy zachwytów, które znajdziemy pod postem młodej restauratorki.

Sama Lara o sukniach napisała: "Jest wygodnie, romantycznie czasem seksownie a przede wszystkim bardzo BOHO!". I rzeczywiście - wśród projektów próżno szukać ciężkich materiałów czy obfitych księżniczkowych fasonów à la beza. Królują subtelne koronki, dziewczęce kroje i seksowne "syrenki".

Wystarczy przejrzeć komentarze pod zdjęciami, aby stwierdzić, że współpraca Kubiak i Gessler okaże się sukcesem. Wygląda na to, że Lara po mamie nie odziedziczyła jedynie pasji do gotowania, ale i wyjątkowe wyczucie stylu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska