Kaja Paschalska pozuje z ciążowym brzuszkiem. Fani składają gratulacje, jest tylko jedno "ale"

Bohaterka grana przez Kaję Paschalską jest w ciąży
Bohaterka grana przez Kaję Paschalską jest w ciąży Fot. Instagram/ Kaja Paschalska
Kaja Paschalska pochwaliła się ciążowymi kształtami na Instagramie. Zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród fanów, którzy zaczęli gratulować aktorce. Jest tylko jeden haczyk: w stanie błogosławionym jest nie "prawdziwa" Kaja, tylko jej serialowa bohaterka w "Klanie", Ola Lubicz.

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. Mamami zostają też serialowe bohaterki, jak chociażby Ola Lubicz, od lat grana przez Kaję. Aktorka, która w "Klanie" jest od samego początku, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z wyraźnymi krągłościami.
Fotografię podpisała: "takie tam, ciążowe przy choince". Oznaczyła też swoją serialową siostrę, graną Przez Paulinę Holtz, która w serialu również zostanie mamą.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów, którzy dali się nabrać na ciążę aktorki. Fakt, komentarz Kai pod zdjęciem był krótki i nie odnosił się do serialu, jednak choinka na fotografii powinna dać do myślenia. W końcu sceny telewizyjne kręcone są z wyprzedzeniem.

To już kolejny raz, gdzie serialowym fanom fikcja miesza się z rzeczywistością. W ostatnim czasie dostało się Cezaremu Pazurze za to, że potrącił śmiertelnie ciężarną kobietę na przejściu. Jak się okazuje, była to tylko scena z serialu HBO "Ślepnąc od świateł".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...