Piłsudski jak żywy! Zobacz, jak wielką metamorfozę przeszedł słynny aktor, by stać się Marszałkiem

W rolę Józefa Piłsudskiego w filmie o Marszałku wcieli się Borys Szyc
W rolę Józefa Piłsudskiego w filmie o Marszałku wcieli się Borys Szyc Fot. Jarosław Sosiński / mat. prasowe
W 2019 roku na ekrany kin trafi film "Piłsudski", w którym w rolę Marszałka wcieli się Borys Szyc. Sieć obiegły pierwsze zdjęcia z planu produkcji i trzeba przyznać, że charakteryzatorzy wykonali kawał dobrej roboty - aktor wyjątkowo upodobnił się do granej przez siebie postaci.


Nietypowa historia Marszałka
Film o Józefie Piłsudskim reżyseruje Michał Rosa, który stoi za takimi produkcjami, jak m.in. popularne seriale "Czas honoru" i "Bodo". Obraz opowiadający o Marszałku nie będzie klasyczną biografią, a opowieścią o człowieku; czasem skomplikowanym i upartym, czasem natchnionym, ale zawsze ukierunkowanym na działanie.
Dobra passa Szyca
W roli tytułowej zobaczymy Borysa Szyca, który ostatnio wystąpił w doskonałych polskich produkcjach, takich jak "Kantor", "Zimna Wojna" i "Kamerdyner". Tym razem przed aktorem kolejne wielkie wyzwanie: zmierzenie się z legendą Piłsudskiego.
Choć na temat samej gry aktorskiej póki co wypowiadać się nie sposób, to zdjęcia z planu są naprawdę niezwykłe. Borys Szyc przeszedł ogromną metamorfozę i rzeczywiście jest niezwykle podobny do Marszałka w młodości. Wybór aktora do roli, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, jest zatem trafiony w stu procentach.

Żonę Józefa Piłsudskiego zagra fenomenalna Magdalena Boczarska. Poza odtwórcami głównych ról na ekranie zobaczymy m.in. Marię Dębską, Józefa Pawłowskiego i Elizę Rycembel. Film na ekranach film pojawi się w listopadzie 2019 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...