Nowa Miss Polonia została wybrana. Co 19-latka robi na co dzień?

Milena Sadowska została nową Miss Polonia
Milena Sadowska została nową Miss Polonia Fot. Instagram/Milena Sadowska
Nowa Miss Polonia została blondwłosa 19-letnia Milena Sadowska z Babic. Okazuje się, że najpiękniejsza Polka ma wiele zainteresowań.


To była już 40. gala konkursu Miss Polonia. Tytuł tej najpiękniejszej tym razem należy do Mileny Sadowskiej z miejscowości Babice w województwie małopolskim. Co ciekawe, Milenę do udziału w konkursie zachęcił tata.

– Wzięcie udziału w konkursie zawdzięczam mojemu tacie, który wysłał mnie na casting. Wierzył we mnie już od dziecka razem z całą rodziną. Dzięki niemu i całej rodzinie się tutaj znalazłam i mogę teraz trzymać tę koronę na głowie – powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.pl
Na co dzień świeżo upieczona Miss Polonia studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. W wolnych chwilach spędza czas na siłowni i jeździ konno. Jej pasją jest również taniec. Realizuje się w nim, występując w zespole ludowym "Małopolanie". W przyszłości chciałaby jednak związać się z mediami.
Milena ponadto jak niemal każda młoda dziewczyna aktywnie udziela się na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 7 tysięcy followersów. Zamieszcza na nim selfie, fotografie z podróży i dokumentuje wspólne chwile ze swoim chłopakiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ