Mroczny początek nowej serii "Brzyduli". Przecieki na temat kontynuacji serialu przyprawiają o dreszcze

W październiku tego roku minęło dokładnie 10 lat od startu emisji serialu "Brzydula". Wygląda na to, że możemy spodziewać się kontynuacji
W październiku tego roku minęło dokładnie 10 lat od startu emisji serialu "Brzydula". Wygląda na to, że możemy spodziewać się kontynuacji Fot. Instagram/ _julia_kaminska_ ; Screenshot YouTube/Lars Peters
Na profilach Instagramowych Julii Kamińskiej i jej partnera, Piotra Jaska, pojawiły się posty przedstawiające zdjęcie scenariusza do serialu "Brzydula 2". Czy popularny format rzeczywiście powróci na antenę telewizji? Fani nie mogą powstrzymać szczęścia i ekscytacji.


Enigmatyczny post na Instagramie
Nowe zdjęcie na profilu Julii Kamińskiej - aktorki, której kariera przed laty zaczęła się właśnie od tytułowej roli w "Brzyduli" - wywołało falę spekulacji. Czyżby kultowy serial miał niedługo powrócić? Artystka opublikowała pierwszą stronę scenariusza, a po drugą odesłała na profil swojego partnera, Piotra Jaska.
Oba posty cieszą się sporą popularnością a komentarze pod nimi wskazują na to, że nowa część "Brzyduli" sprawiłaby fanom ogromną frajdę. "Umarłam ze szczęścia", "Kontynuacja to marzenie", "To był mój ulubiony serial". To tylko kilka z mnóstwa opinii pełnych entuzjazmu.


Część osób podejrzewa, że to tylko żart i w zasadzie nic dziwnego, bo pierwsze linie scenariusza wydają się dość dziwne. Znajdujemy się bowiem w pustej firmy Febo & Dobrzański, w której pojawia się pewna postać, nazwana Przybyszem. Informuje, że nikogo nie ma, ponieważ... podobno wszyscy zginęli.

To dość mroczny początek, który stylem znacząco odbiega od zabawnej, familijnej komedii, którą widzowie z wypiekami na twarzy śledzili w stacji TVN dekadę temu. Choć wszystko brzmi mało prawdopodobnie i wzbudza spore podejrzenia, to w rozmowie z "Plejadą" Julia Kamińska zdradziła garść intrygujących faktów.

"Mogę potwierdzić, że prace scenariuszowe ruszyły. Jestem w zespole scenariuszowym i piszemy drugą część serialu razem z Piotrem" - zdradziła dziennikarzom portalu, dodając, że pojawi się w obsadzie drugiej części produkcji.
Zagraniczny format, autorska kontynuacja
Choć "Brzydula" to format oparty na kolumbijskiej telenoweli, jej druga część będzie autorskim pomysłem Piotra Jaska. Jego koncepcja została zaakceptowana przez autorów oryginału i wszystko wskazuje na to, że już niedługo znowu będziemy mogli śledzić na ekranie perypetie roztrzepanej i ambitnej Uli Cieplak.


Data rozpoczęcia zdjęć do drugiej serii nie jest jeszcze znana, podobnie zresztą jak obsada nowych odcinków. Przypomnijmy, że 10 lat temu w produkcji wystąpili m.in. Filip Bobek, Małgorzata Socha i Jacek Braciak.

Tajemnicą pozostaje również udział samej Kamińskiej, która przecież w poprzedniej części przeszła sporą metamorfozę, z brzydkiego kaczątka zmieniając się w piękną kobietę. Spekulować można długo, ale na szczegółowe informacje trzeba nam będzie jeszcze trochę poczekać.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND