Amerykańska gwiazda rapu w ubraniu polskiej marki. Artystka postawiła na dres w stylu lat 80.

Cardi B wystylizowana w dresie Sandry Kpodonou
Cardi B wystylizowana w dresie Sandry Kpodonou Fot. Instagram/sandrakpodonou
Polskie marki i projektanci są coraz bardziej znani za zagranicą. Tym razem ubranie naszej rodzimej projektantki wybrała amerykańska raperka Cardi B. 26-latka zadała szyku w dresie Sandry Kpodonou.


Gigi Hadid pokochała T-shirty PLNY LALA, Hailey Baldwin zmysłowe projekty Magdy Butrym, a amerykańska raperka Cardi B zakochała się w oversize'owym dresie Sandry Kpodonou.

Polskie marki i projektanci mają powody do dumy, bo ich projekty coraz bardziej są znane na świecie. Cardi wybrała z kolekcji Sandry Kpodonou srebrny, luźny dres z fioletowymi i czerwonymi wstawkami. Komplet kosztuje 469 złotych i można go nabyć przez stronę internetową projektantki.
Raperka wybrała komplet od Sandry na bardzo ważną okazję. W ubraniu polskiej marki zapowiadała swój udział w hiphopowym talent-show, który niebawem zrealizuje Netflix. Cardi B zostanie jurorką, oceniającą młode talenty wspólnie z postaciami tamiki jak Chance The Rapper oraz T.I.
Warto podkreślić, że Sandra Kpodonou to nie tylko utalentowana projektantka, ale też kolorystka. Potrafi doprowadzić każde włosy do porządku – nawet te, które bardzo dużo przeszły. "Zawsze w takich przypadkach proponuję trzy koloryzacje, każda raz na dwa miesiące. Im więcej koloryzacji wykonujesz, tym gorzej. Wtedy włos wypuszcza kolor i matowieje, a panie krążą w kółko, szukają nowych kosmetyków i rozwiązań, co w ogóle nie pomaga włosom " – mówiła w rozmowie z serwisem "Vu Mag".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND