Eks Tomasza Karolaka i była legenda ringów bokserskich. Znamy pierwszych uczestników nowego "Agenta"

W nowej edycji programu "Agent" zobaczymy m.in. Violę Kołakowską, byłą partnerkę Tomasza Karolaka
W nowej edycji programu "Agent" zobaczymy m.in. Violę Kołakowską, byłą partnerkę Tomasza Karolaka Fot. Instagram/ violkakolakowska
Programy, w których celebryci na oczach widzów zmagają się z ciekawymi, choć czasem upokarzającymi zadaniami, cieszą się sporą popularnością. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu "Agent" i choć wydaje się, że każdy celebryta już gdzieś wystąpił, to jednak jego twórcom udało się znaleźć nowych śmiałków, gotowych podnieść rękawicę.


Ruszyły zdjęcia do nowej serii "Agenta"
Afery wokół molestowania kobiet w programie "Ameryka Express" nie zdążyły ucichnąć, a już kolejne gwiazdy wsiadły do samolotów, transportujących je w stronę - jak to się mówi w kontekście tego typu show - przygody życia. Tym razem chodzi o początek zdjęć do innego popularnego programu, "Agent: Gwiazdy". Kogo zobaczymy w kolejnej serii?

Jak podaje "Pudelek", w czwartej edycji "Agenta" pojawią się m.in. Viola Kołakowska i Andrzej Gołota. Ona jest modelką i aktorką, ale największy rozgłos przyniósł jej chyba (szeroko komentowany w mediach) związek z Tomaszem Karolakiem. Gołoty raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, ale gwoli ścisłości: to, dziś 50-letni polski bokser, który przed laty święcił wielkie triumfy na ringu.
Na razie nie wiadomo, dokąd udali się uczestnicy i kto poza wymienioną dwójką pojawi się w programie. Mówiło się o rzekomym - wzbudzającym emocje - udziale Dominiki Gwit, jednak ta pogłoska nie została potwierdzona.

W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Kingę Rusin, która z tym zadaniem radzi sobie znakomicie. Data premiery nowego "Agenta" nie jest znana, ale możemy domyślać się, że program trafi do wiosennej ramówki stacji. Miejmy nadzieje, że producenci wyciągną wnioski z afery z Filipem Chajzerem i do wymyślania zadań dla uczestników podejdą bardziej refleksyjnie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND