Celebracja analogowa. Ta książka udowadnia, że ze znajomymi lepiej siedzieć przy stole niż na Facebooku

Widok z lotu ptaka na stół, przy którym chce się spędzać czas
Widok z lotu ptaka na stół, przy którym chce się spędzać czas Fot. Krzysztof Kozanowski
Masz już dosyć powierzchownego utrzymywania znajomości wyłącznie przy użyciu Facebooka? Oto praktyczny przewodnik po świecie spotkań, dzięki któremu ugościsz bliskich w sposób naprawdę niezapomniany. Ta książka to gratka dla każdego, kto z nostalgią wspomina czasy, gdy najlepszą platformą społecznościową był... stół.


"Mistrzowskie spotkania przy stole" to wydawnictwo, w którym można znaleźć całe mnóstwo inspiracji na temat tego, jak powinno się celebrować wyjątkowe momenty z osobami dla nas ważnymi.

Książka jest ukłonem w stronę "analogowych wartości" – znajdziesz w niej przepisy kulinarne (ozdobione naprawdę smakowitymi zdjęciami), stworzone przez ekspertów takich, jak Adriana Marczewska, czyli uczestniczka programu Top Chef Polska i zarazem szefowa kuchni świetnej restauracji WuWu, działającej w stołecznym Muzeum Polskiej Wódki.
Swoje propozycje przedstawili także Magdalena Łapanowska, ambasadorka ruchu Slow Food, Jakub Mikołajczak, kucharz i współwłaściciel pierwszej w Polsce agencji zajmującej się eventami kulinarnymi oraz Michał Gniłka, znawca kuchni wegańskiej.

W albumie, który powstał w ramach współpracy mistrzów sztuki kulinarnej z marką Wyborowa od Mistrza, nie zabrakło również ciekawych informacji na temat tego, jaki trunek jest odpowiedni na takie właśnie spotkania i z jakimi daniami go połączyć, aby uzyskać najlepszy efekt smakowy.
W tym miejscu mały spojler: koniecznie musi to być trunek nie tylko o odpowiednim smaku i aromacie, lecz także powstający w duchu wartości rzemieślniczych, gdzie pasja i zaangażowanie ludzi są elementami absolutnie najważniejszymi.
Książkę znajdziesz w dobrych punktach sprzedaży. Zdobądź swój egzemplarz, zaproś do stołu rodzinę, znajomych i sąsiadów. Wyłączcie smartfony i zacznijcie pielęgnować to, co w relacjach międzyludzkich naprawdę ważne, a o czym w naszych czasach coraz częściej się zapomina.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND