Joanna Kulig urodzi w USA? Wygląda na to, że aktorka nie planuje powrotu do Polski

Joanna Kulig zdecyduje się na poród USA? Aktorka jest w 8 miesiącu ciąży, a wciąż promuje film w Stanach. Mówi się o jej szansie na Oscara
Joanna Kulig zdecyduje się na poród USA? Aktorka jest w 8 miesiącu ciąży, a wciąż promuje film w Stanach. Mówi się o jej szansie na Oscara Fot. Instagram/ joannakulig_official
Joanna Kulig w zaawansowanej ciąży od wielu tygodni promuje w Stanach Zjednoczonych film "Zimna wojna". Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a póki co nic nie wskazuje na to, aby aktorka planowała powrót do Polski. Czy 36-latka zdecydowała się na urodzenie swojego pierwszego dziecka w USA?


Sukcesy w karierze i życiu prywatnym
Ten rok bez dwóch zdań należy do Joanny Kulig. Rola w znakomitym obrazie Pawła Pawlikowskiego przyniosła jej sławę w Polsce i poza jej granicami. Na całym świeci mówi się o jej doskonałej kreacji, pojawia się na okładkach zagranicznych czasopism, a chwalą ją największe gwiazdy Hollywood. Poza sukcesami w pracy, Kulig po raz pierwszy zostanie również mamą.

Od kilku tygodni aktorka promuje "Zimną wojnę" w Stanach Zjednoczonych. Kulig jest już w ósmym miesiącu i ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny. Wygląda na to, że kobieta zdecyduje się na poród w USA, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w tak zaawansowanej ciąży lot samolotem na długim dystansie może być zwyczajnie ryzykowny.
W formalnościach może jej pomóc koleżanka z branży - Weronika Rosati - która również rodziła w USA. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu na podobny krok zdecydowała się również popularna polska blogerka - Anna Skura.

Kulig może być gwiazdą światowego formatu
Poza promocją filmu Joanna Kulig ma również inne motywy zostania w USA. Pod swoją opiekę wzięła ją bowiem najlepsza agencja aktorska na świecie, mająca pod swoimi skrzydłami takie gwiazdy jak m.in. Leonardo DiCaprio czy Meryl Streep. W styczniu 2019 zostaną również ogłoszone nominacje do Oscarów, a otoczenie Kulig podobno bardzo liczy na to, że jej nazwisko pojawi się na liście.


Dawno polska aktorka nie miała tak wielkich szans na zostanie gwiazdą międzynarodowej słowy i stanie się gwiazdą Hollywood. Joanna Kulig nie odniosła się jeszcze do ostatnich rewelacji. Czy jeśli okażą się prawdziwe, aktorka przetrze ślady kolejnym rodzimym talentom? Trzymamy kciuki!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem