Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży. Aktorka po raz trzeci zostanie mamą

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci zostanie mamą
Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci zostanie mamą Fot. Instagram/ Anna Czartoryska-Niemczycka
Anna Czartoryska-Niemczycka jest mamą dwójki dzieci: 4-letniego syna i 2-letniej córki. Teraz po raz trzeci zostanie mamą. 34-letnia gwiazda poznała już płeć dziecka.


Zawsze podkreślała w wywiadach, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Jak dowiedział się tygodnik " Na żywo" gwiazda w przyszłym roku przywita na świat kolejne dziecko. Według magazynu Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się syna.

Aktorka znana z takich seriali, jak m.in. "Ojciec Mateusz" i przedsiębiorca Michał Niemczycki pobrali się 1 kwietnia 2013 roku. Po urodzeniu pierwszego syna w 2014 roku Anna mówiła w wywiadach, że dobrze się czuje, będąc w domu i spełnia się w roli mamy. Dwa lata później przyszła na świat córeczka Janinka.
Choć Czartoryska nie jest gwiazdą, która prowadzi intensywne życie zawodowe i towarzyskie, w dalszym ciągu rozwija swoją karierę. Stara się jednak wybierać projekty w taki sposób, żeby nie kolidowały w opiece nad dwójką małych dzieci: "Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować" – mówiła w jednym z wywiadów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...