"Od dziś walimy prąd i bzykamy, kogo chcemy". Już jest trailer drugiej części "Kobiet mafii"

W tej części filmu Kasia Warnke pojawi się w nieco innej odsłonie i będzie musiała zmierzyć się z tzw. prawdziwym życiem
W tej części filmu Kasia Warnke pojawi się w nieco innej odsłonie i będzie musiała zmierzyć się z tzw. prawdziwym życiem Fot. kadr ze zwiastunu filmu "Kobiety mafii 2"
Patryk Vega zalicza naprawdę gorący okres: zarówno w życiu prywatnym (udało mu się zgubić kilkadziesiąt kilogramów), jak i zawodowym. Ledwo co odbyła się oficjalna premiera filmu "Plagi Breslau" i zapowiedziano jego film dokumentalny o zakonnicach, a już pojawił się trailer "Kobiet mafii 2". Czy druga część okaże się takim samym hitem jak pierwsza? Wnioskując po zwiastunie, nie brakuje mu rozmachu.


Dwie premiery jednego dnia
Ten dzień był dla Patryka Vegi ważny - nie tylko ze względu na premierę hucznie zapowiadanych "Plag Breslau", ale również zwiastunu drugiej części uwielbianych przez widzów "Kobiet Mafii". Reżyserska wersja trailera zdradza, że tym razem akcja filmu będzie toczyć się m. in. w Kolumbii.W filmie ponownie zobaczymy Katarzynę Warnke - tym razem w nieco innej odsłonie - Agnieszkę Dygant, której narkotykowe działania mocno się rozwijają i Aleksandrę Popławską. Pojawią się również nowe postacie, w tym m.in. ta, grana przez Piotra Adamczyka, który na potrzeby produkcji przeszedł dość dużą metamorfozę i prezentuję się co najmniej zaskakująco.

Na ten film wybiorą się tłumy
Choć krytyka na filmach Vegi zazwyczaj nie pozostawia suchej nitki, to jednak widzowie z wypiekami na twarzy oglądają kolejne jego dzieła. Zresztą wystarczy zerknąć na fanpage reżysera. Od umieszczenia na nim zwiastunu nie minęła nawet doba, a już zgarnął ponad 17 tysięcy polubień.
Opinie w komentarzach są mocno podzielone - z jednej strony czytamy słowa pełne ekscytacji i pochwał, z drugiej zaś miażdżącą krytykę.


Chyba nie da się jednak nie zgodzić ze słowami jednego z uczestników dyskusji: "A połowa ludzi co krytykują i tak pójdą, a potem znowu napiszą, że ch*****". No cóż, taki mamy klimat. Premiera zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku i prawdopodobnie - jak każdy film Patryka Vegi - przyciągnie do kin tłumy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem