"Od dziś walimy prąd i bzykamy, kogo chcemy". Już jest trailer drugiej części "Kobiet mafii"

W tej części filmu Kasia Warnke pojawi się w nieco innej odsłonie i będzie musiała zmierzyć się z tzw. prawdziwym życiem
W tej części filmu Kasia Warnke pojawi się w nieco innej odsłonie i będzie musiała zmierzyć się z tzw. prawdziwym życiem Fot. kadr ze zwiastunu filmu "Kobiety mafii 2"
Patryk Vega zalicza naprawdę gorący okres: zarówno w życiu prywatnym (udało mu się zgubić kilkadziesiąt kilogramów), jak i zawodowym. Ledwo co odbyła się oficjalna premiera filmu "Plagi Breslau" i zapowiedziano jego film dokumentalny o zakonnicach, a już pojawił się trailer "Kobiet mafii 2". Czy druga część okaże się takim samym hitem jak pierwsza? Wnioskując po zwiastunie, nie brakuje mu rozmachu.


Dwie premiery jednego dnia
Ten dzień był dla Patryka Vegi ważny - nie tylko ze względu na premierę hucznie zapowiadanych "Plag Breslau", ale również zwiastunu drugiej części uwielbianych przez widzów "Kobiet Mafii". Reżyserska wersja trailera zdradza, że tym razem akcja filmu będzie toczyć się m. in. w Kolumbii.W filmie ponownie zobaczymy Katarzynę Warnke - tym razem w nieco innej odsłonie - Agnieszkę Dygant, której narkotykowe działania mocno się rozwijają i Aleksandrę Popławską. Pojawią się również nowe postacie, w tym m.in. ta, grana przez Piotra Adamczyka, który na potrzeby produkcji przeszedł dość dużą metamorfozę i prezentuję się co najmniej zaskakująco.

Na ten film wybiorą się tłumy
Choć krytyka na filmach Vegi zazwyczaj nie pozostawia suchej nitki, to jednak widzowie z wypiekami na twarzy oglądają kolejne jego dzieła. Zresztą wystarczy zerknąć na fanpage reżysera. Od umieszczenia na nim zwiastunu nie minęła nawet doba, a już zgarnął ponad 17 tysięcy polubień.
Opinie w komentarzach są mocno podzielone - z jednej strony czytamy słowa pełne ekscytacji i pochwał, z drugiej zaś miażdżącą krytykę.


Chyba nie da się jednak nie zgodzić ze słowami jednego z uczestników dyskusji: "A połowa ludzi co krytykują i tak pójdą, a potem znowu napiszą, że ch*****". No cóż, taki mamy klimat. Premiera zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku i prawdopodobnie - jak każdy film Patryka Vegi - przyciągnie do kin tłumy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Ambasada w Szwecji Nobla dla Tokarczuk prawie nie dostrzegła. Nasza dyplomacja znowu zawiodła
0 0"My Kaszubi...". Tusk na pożegnanie z RE powiedział kilka słów od serca

DADHERO.PL

0 0Nie masz pojęcia, jak wychować swoją córkę? Tato, oto 10 złotych rad specjalnie dla Ciebie
0 0Dobry zegarek nie musi być "Swiss Made". Fajne czasomierze powstają i w innych krajach Europy
DZIEJE SIĘ 0 0Tusk kandydatem na nowe prestiżowe stanowisko europejskie
0 0"Schetyna nam władzy nie odda". Mucha coraz mocniej uderza w lidera PO
Jaguar 0 0Duży, dostojny i w świetnej cenie. Tego SUV-a kupisz już za 1452 zł netto miesięcznie

NA ŚWIECIE

0 0Podobno w domu jest spokój. Do nowego Sejmu weszli ojciec oraz syn – i są w różnych partiach!
0 0"Jestem skłonny startować w wyborach na szefa PO". Pierwszy polityk rzuca wyzwanie Schetynie
MOTO 0 0Czy McLaren naprawdę jest tak kosmiczny, jak wygląda? W środku od razu zaskakuje jedna rzecz
POPKULTURA 0 0Zepsuliście mi serial, na który czekałam! "Batwoman" miała być hitem, a jest porażką