Piękne i praktyczne. Zestawy upominkowe, które odnalezione pod choinką zachwycą niejedną panią

Zestawy kosmetyków DERMIKA Salon & SPA w świątecznych opakowaniach to doskonały pomysł na idealny upominek.
Zestawy kosmetyków DERMIKA Salon & SPA w świątecznych opakowaniach to doskonały pomysł na idealny upominek. 123rf.com
Co najczęściej ląduje pod choinką? Do popularnych prezentów świątecznych z pewnością można zaliczyć kosmetyki. Marka Dermika Salon & Spa poszła tym tropem i na zbliżającą się Gwiazdkę przygotowała eleganckie zestawy upominkowe składające się z produktów kosmetycznych dla najbardziej wymagających konsumentów.


W ofercie marki prowadzającej sieć gabinetów kosmetycznych znalazły się cztery zestawy: Tea Therapy, Neobotuline, Beauty Express i Volumatrix Rf. Każdy zestaw zapakowano w stylowym idealnym na prezent pudełku z wytłoczonym logotypem. Wszystkie z nich można zakupić w salonach Dermika Salon & Spa.
Produkty Tea Therapy służą przywracaniu cerze równowagi hydrolipidowej właściwej cerze normalnej, a także pomagają zachować komórkom skóry młodość. Natomiast zestawy Neobotuline opracowano z myślą o stworzeniu przede wszystkim kosmetyków mających zapewnić konsumentowi kompleksową redukcję zmarszczek.

Profilaktycznym działaniem w zakresie wyglądu skóry odznaczają się kosmetyki o nazwie Beauty Express. Zawierają one substancje, które ograniczają powstawanie tzw. zmarszczek ekspresyjnych. W celu intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej można zaś sięgnąć po Volumatrix RF, kosmetyk, który wykazuje zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe.

Więcej informacji o produktach i zabiegach pielęgnacyjnych Dermika Salon & Spa można znaleźć na oficjalnej stronie sieci sklepów/gabinetów kosmetycznych.

Artykuł powstał we współpracy z Dermika Salon & Spa

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...