Nasza skóra nie ma dzisiaj łatwego życia. Chcąc przynieść jej ulgę i to szybko, musimy działać dwutorowo

Smog, promieniowanie UV, światło niebieskie. Wszystkie te czynniki wpływają niekorzystnie na skórę człowieka
Smog, promieniowanie UV, światło niebieskie. Wszystkie te czynniki wpływają niekorzystnie na skórę człowieka 123rf.com
Dzisiejsza rzeczywistość potrafi zaleźć naszej skórze... za skórę. Wszechobecny smog ''dusi'' jej komórki, szkodliwe promieniowanie UV naraża ją na rozwój nowotworów, a światło niebieskie smartfonów, tabletów i laptopów opóźnia jej regenerację. Nic dziwnego, że skóra wielu ludzi szybciej się starzeje i staje się mniej odporna.


Co zrobić? Działać dwutorowo. Z jednej strony zmienić codzienne nawyki, zwłaszcza w zakresie czasu korzystania z mobilnych urządzeń, i być bardziej wyczulonym na zagrożenia płynące ze środowiska. Z drugiej codziennie pielęgnować skórę i zapewniać jej szeroką ochronę przy użyciu kremów takich, z jakich słynie np. marka Soraya.

Soraya City S.O.S. to seria kosmetyków do nowoczesnej pielęgnacji, która wykorzystując technologię ochrony młodości 360’, zapewnia skórze szeroką ochronę przed miejskimi czynnikami powodującymi starzenie i pogorszenie się jej wyglądu. Dzięki niej skóra stanie się nawilżona, jedwabista, promienna, świeża i zadbana.
Kremy na bazie tej technologii chronią więc przed działaniem promieniowania (UVA, UVB, IR), zanieczyszczeniami środowiskowymi, w tym smogiem, oraz szkodzącymi urodzie wolnymi rodnikami. Wśród nich znajdziemy nawilżający krem-tarcza, wygładzający krem-tarcza, ultranawilżający krem-kompres i wygładzający krem-kompres.

Poszczególne kremy mają albo uniwersalne działanie, albo też są przeznaczone do pielęgnacji określonego typu skóry (normalna, mieszana, sucha, wrażliwa) lub jej lokalizacji (całe ciało, pod oczy, powieki). Więcej informacji o działaniu i zastosowaniu kremów z serii Soraya City S.O.S. można znaleźć na oficjalnej stronie ich producenta.

Artykuł powstał we współpracy z Soraya

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...