Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się? Aktor opublikował wymowne wideo na Instagramie

Antek Królikowski i Julia Wieniawa uchodzili za zgraną parę
Antek Królikowski i Julia Wieniawa uchodzili za zgraną parę Fot. Instagram/ Antek Królikowski
O kryzysie w związku Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy mówiło się od kilku tygodni. Para choć rzeczywiście rzadziej pokazywała się razem na salonach, w mediach społecznościowych publikowała wspólne fotografie. Teraz Anek Królikowski umieścił na Instagramie wideo, w którym główną bohaterką jest Julia. Aktor złożył jej życzenia urodzinowe i podziękował w czasie przeszłym za wspólne dwa lata związku.


Jeszcze do niedawna Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli nierozłączni. Znany z imprezowego życia aktor w samych superlatywach wypowiadał się o swojej ukochanej. Młodziutką celebrytykę polubili też znani rodzice Antka, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
Od kilku tygodni na salonach plotkuje się jednak, że relacje dwojga młodych artystów znacznie się popsuły. Mówiło się, że Królikowski jest zazdrosny o prężnie rozwijającą się karierę ukochanej oraz o Nikodema Rozbickiego, z którym przyjaźni się Julia.

Mimo wszystko Królikowski i Wieniawa wybrali się niedawno razem na wakacje do Dubaju. I choć wydawać by się mogło, że w ich związku jest lepiej, krótki filmik opublikowany przez aktora na jego Instagramie, sugeruje coś innego.Królikowski uwiecznił ich wspólne chwile i złożył Julce życzenia z okazji dwudziestych urodzin, które ta obchodziła 23 grudnia. Podziękował jej też za wspólne dwa lata związku, jednak zrobił to, pisząc w czasie przeszłym." To były dwa wspaniałe lata, dziękuję"- napisał na Instagramie. Wieniawa nie pozostała mu dłużna i skomentowała wideo słowami: "Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu".
Niektórzy fani chwalili parę za to, że potrafią rozstać się z klasą, inni stwierdzili, że wciąż są razem i tylko prowokują media plotkarskie. Ostatnie wspólne zdjęcie z Julią Antek opublikował 7 grudnia, więc może faktycznie to już koniec (choć mamy nadzieję, że nie) ich miłości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem