Raczek zrobił wyjątek – pokazał się z partnerem na Instagramie. "Od 25 lat razem..."

Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski są razem już 25 lat
Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski są razem już 25 lat Fot. Instagram/ Tomasz Raczek
Tomasz Raczek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Krytyk filmowy publikuje głównie treści związane z filmem, natomiast bardzo rzadko można go zobaczyć w towarzystwie partnera - Marcina Szczygielskiego. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i opublikował wspólne zdjęcie, któremu towarzyszy wzruszający opis.


Choć Tomasz Raczek w wywiadach nie stroni od mówienia o swoim związku z pisarzem Marcinem Szczygielskim, w mediach społecznościowych rzadko pokazuje się z ukochanym. Posty Raczka skupiają się głównie na jego pracy i tematyce, w której się obraca, czyli filmie.

W Nowy Rok Tomasz Raczek zrobił jednak wyjątek i opublikował wspólną fotografię z partnerem.
"Dziś obchodzimy z Marcinem ważną rocznicę: od 25 lat razem idziemy przez życie" – napisał krytyk. W komentarzach nie zabrakło gratulacji fanów i co ciekawe, hej w nich nie pojawił się ani razu.
Warto podkreślić, że Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski publicznie ujawnili się w 2008 roku. Jak się okazuje, ludzie na ich "coming out" zareagowali bardzo pozytywnie. "W ciągu roku, który minął od naszego ujawnienia się, zetknęliśmy się z wieloma spontanicznymi reakcjami. Najpierw sąsiadka wrzuciła nam do skrzynki serdeczny, długi list kończący się słowami: "Jestem dumna, że mieszkam na tym samym osiedlu co panowie”.

Potem ruszyła lawina. Nigdy w całym moim życiu nie doświadczyłem tak wielu dowodów sympatii. Kiedyś szedłem wczesnym rankiem brzegiem morza. Było zupełnie pusto. I nagle słyszę krzyk dolatujący z fal: "Panie Tomku, bardzo pana lubię”. Okazało się, że w morzu pływa pani, która z daleka mnie rozpoznała. Takich sytuacji było więcej. Na plaży, na deptaku, w smażalni ryb – opowiadał w rozmowie z magazynem "Gala" Tomasz Raczek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!