Kasia Tusk przekazała suknię ślubną dla WOŚP: "Kreacja ma ponad pięć lat"

Kasia Tusk przekazała dla WOŚP suknię ślubną
Kasia Tusk przekazała dla WOŚP suknię ślubną Fot. aukcje.wosp.org.pl
Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele gwiazd przekazuje na cele charytatywne cenne dla nich rzeczy lub ubrania. W tym roku Kasia Tusk postanowiła wesprzeć fundację Jurka Owsiaka, oddając swoją suknię ślubną.


Kasia Tusk i Staszek Cudny chronią swoje życie prywatne. Choć o ich ślubie plotkowano od dawna, zakochanym udało się utrzymać uroczystość w tajemnicy. W sierpniu tego roku jeden z tabloidów zamieścił zdjęcie ukochanych, na dłoniach których błyskały obrączki. Później sami zainteresowani wspólnie zdecydowali, że nie ma sensu dłużej się ukrywać. Tuskówna zamieściła na blogu zdjęcie w białej sukni z wymownym opisem.

Teraz postanowiła przekazać ślubną kreację na cele charytatywne, dokładnie dla fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji zdradziła, że suknia ma już pięć lat, co może oznaczać, że Kasia i Staszek pobrali się znacznie wcześniej, niż pisały media.
"W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy .Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja – powiedziała w krótkim wideo na YouTube. Na razie suknia osiągnęła cenę 500 złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje