12-letnia Hania Lasota zachwyciła jurorów w "The Voice Kids". "Jesteś karateką wokalną"

12-letnia Hania Lasota zachwyciła jurorów w The Voice Kids"
12-letnia Hania Lasota zachwyciła jurorów w The Voice Kids" Fot. Screen YouTube
"The Voice Kids" to program, który przyciąga przed ekrany telewizorów zarówno tych młodszych, jak i starszych widzów. Ostatnio 12-letnia Hania Lasota zachwyciła jurorów swoim wykonaniem piosenki "Perfect Strangers" Jonas Blue ft. JP Coopera. Śpiewanie to nie jedyne hobby 12-latki.


W "The Voice Kids" szansę dostają utalentowane wokalnie dzieciaki, które prezentują się na scenie przed doświadczonymi artystami. Tym razem dorosłe gwiazdy oczarowała 12-letnia Hania Lasota. Dziewczynka wybrała piosenkę "Perfect Strangers" z repertuaru Jonasa Blue.

Wykonanie tego utworu bardzo przypadło do gustu jurorom. Niektórzy z nich byli zaskoczeni, że za tak mocnym głosem stoi bardzo młoda osoba. "Powiem ci Haniu, że zanim się odwróciliśmy to miałem wrażenie, że na scenie stoi dużo bardziej dojrzała osoba. Jesteś świetna. Karateka wokalna" – podkreślał Baron.

"Haniu, moja drużyna to eksperci od czerpania radości z życia, poszukiwacze dobrej energii i pracowite mróweczki. Musisz być w mojej drużynie! Jesteś przesłodką dziewczynką i bardzo miłą - zachwalał talent 12-latki Dawid Kwiatkowski. Dziewczynka ostatecznie wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego.
Hania Lasota uczy się grać na saksofonie w Państwowej Szkole Muzycznej w Rybniku. Na co dzień jest uczennicą rydułtowskiej Szkoły Podstawowej nr 1. Hania poza śpiewaniem, najbardziej lubi spędzać czas w garażu. Razem z bratem tuninguje samochody. Z kolei z tatą ogląda futbol i kibicuje FC Barcelonie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND