Najgłośniejsze rozstanie w showbiznesie! "Paweł nie pasował do świata Lary"

Lara Gessler rozstała się z mężem. To ostatnie wspólne zdjęcie pary na Instagramie córki restauratorki.
Lara Gessler rozstała się z mężem. To ostatnie wspólne zdjęcie pary na Instagramie córki restauratorki. Fot. Instagram/ lara_gessler
We wrześniu 2017 w świat poszła informacja o ślubie, mało wówczas znanej w mediach, córki Magdy Gessler - Lary. Choć od sakramentalnego "tak" nie minęło nawet półtora roku, już spekuluje się o rozstaniu pary. Mąż Lary Gessler na swoim Facebooku poszukuje... kawalerki.


Gessler to już celebrytka
Od ślubu Lary Gessler minęło co prawda zaledwie kilkanaście miesięcy, ale w jej życiu sporo się zmieniło. Z raczej anonimowej córki popularnej restauratorki, stała się rozpoznawalną celebrytką, co zawdzięcza m.in. udziałowi w programie "Ameryka Express". Być może właśnie to nagłe, acz wyraziste, wkroczenie do showbiznesu było powodem nieporozumień w związku.
"Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. (...) Woda sodowa uderzyła jej do głowy!" – mówił znajomy pary w rozmowie z fakt.pl.

Czy para się rozwiedzie?
Choć rzeczywiście ostatnie wspólne zdjęcie pary na profilu Lary na Instagramie pochodzi z września 2018, to jednak nikt nie spodziewał się, że po tak krótkim czasie małżeństwo będzie przeżywać kryzys. Wspomnienie o wielkiej miłości młodych podsycił zresztą fakt, że córka Magdy Gessler współtworzyła kolekcje sukni ślubnych. Nota bene – tworzyła je wraz z projektantką, która przygotowała kreację na ślub Lary.Tymczasem - jak zauważył portal pudelek.pl - na prywatnym Facebooku partnera Lary, Pawła, pojawiło się ogłoszenie, jakoby ten szukał w Warszawie kawalerki do 1500 zł na własny użytek.

Dziś post nie jest już widoczny na profilu mężczyzny, ale wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Lary Gessler nie układa się najlepiej. Czyżbyśmy już na samym początku stycznia 2019 byli świadkami najgłośniejszego tegorocznego rozstania w polskim showbiznesie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Nowa wojna wisi w powietrzu. Trump grozi odwetem za zniszczenie rafinerii