Jak "Chałupy" czy San Remo. Rusowicz i Uniatowski z dystansem promują "Kogel Mogel III"

Utwór promujący nową część filmu Kogel Mogel wykonują Anna Rusowicz i Sławek Uniatowski. Konwencja klipu z przymrużeniem oka nawiązuje do stylistyki lat 80.
Utwór promujący nową część filmu Kogel Mogel wykonują Anna Rusowicz i Sławek Uniatowski. Konwencja klipu z przymrużeniem oka nawiązuje do stylistyki lat 80. Fot. Screenshot z teledysku "Szukaj mnie"
Emocje wokół premiery trzeciej części "Kogla Mogla" nie cichną. Nic dziwnego - fani kultowego filmu z jednej strony czekają na premierę, a z drugiej obawiają się, że nowa wersja nie dorówna ich ukochanemu obrazowi. Do pojawienia się produkcji w kinach zostało jeszcze trochę czasu, tymczasem zaprezentowany został singiel promujący film w wykonaniu Sławka Uniatowskiego i Anny Rusowicz.


Stare vs nowe
Utwór "Szukaj mnie", śpiewany przez Edytę Geppert, 30 lat temu promował pierwszą część, kultowego dziś filmu, "Kogel mogel". Teraz tę samą piosenkę w nowej aranżacji zaprezentowali Anna Rusowicz i Sławek Uniatowski.

Fani są podzieleni - część jest zachwycona głosami współczesnych artystów, ale inni twierdzą, że ta wersja jest od oryginału znacznie słabsza. "Masakra jakaś... Z całym szacunkiem do wykonawców tej piosenki.... Ale pytam po co?", "Nie jest źle, ale to wersja Pani Edyty Geppert trafia w serducho", "Trudno mierzyć się z oryginałem, ale dają radę!", " Wyszło bardzo retro. Dali radę, nie jest to tandeta" - to część mieszanych emocji słuchaczy, o których możemy czytać w komentarzach.
Teledysk stylizowany jest na lata 80. i - jak słusznie zauważyło wielu komentujących - cała konwencja stworzona została z przymrużeniem oka, co zresztą na swoim Instagramie potwierdził sam Uniatowski.

"Z Anką znamy się 15 lat, a łączy nas dystans do siebie i podobne poczucie humoru.
Kręcąc wideo bawiliśmy się świetnie, a głupkowaty humor nas nie opuszczał do samego końca" – oznajmił wokalista na profilu.
W klipie, poza artystami, widzimy również fragmenty filmu "Kogel Mogel III". Przypomnijmy, że premiera produkcji będzie miała miejsce 25 stycznia, a na ekranie zobaczymy m.in. Ewę Kasprzyk, Annę Muchę i Macieja Zakościelnego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!