Dygant, Popławska i Warnke. Patryk Vega zaprezentował oficjalny plakat filmu "Kobiety mafii 2"

Patryk Vega pokazął na Instagramie plakat do filmu "Kobiety mafii 2"
Patryk Vega pokazął na Instagramie plakat do filmu "Kobiety mafii 2" Fot. Instagram/ patryk_vega_official
Fani Patryka Vegi z niecierpliwością czekają na kolejne produkcje reżysera. Od pewnego czasu na jego profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia z planu drugiej części popularnego filmu "Kobiety Mafii". Dziś Vega zaprezentował pierwszy, teaserowy plakat najnowszej produkcji, a na nim - plejada gwiazd.


Zapowiada się kolejny hit
Patryk Vega ma tyle samo oddanych fanów, co przeciwników, jednak z pewnością nie da się mu odmówić komercyjnego sukcesu. Na każdy jego film do kin przybywają tłumy ludzi, a emocje przed premierą każdej produkcji podgrzewane są przez niego i jego gwiazdy w mediach społecznościowych."Kobiety Mafii" to jeden z największych hitów Patryka Vegi. Nic więc dziwnego, że druga część produkcji wzbudza spore emocje, a publikacja plakatu na profilu instagramowym reżysera wywołała lawinę komentarzy. Fani nie potrafią ukryć ekscytacji.

"Czekam z niecierpliwością", "Ale będzie czad!!! Nie moge sie doczekac!", "Jestem na TAK !!! " - to tylko kilka z pełnych emocji opinii pod postem zapowiadającym film.Na plakacie "Kobiet Mafii 2" widzimy popularne polski aktorki - Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Aleksandrę Popławską, a także znaną z kolumbijskiej telenoweli "Luz Maria" Angie Cepedę oraz Aleksandrę Grabowską, którą widzowie kojarzyć mogą z serialu "Belfer".

Drugiej części hitowej produkcji Patryka Vegi wejdzie na ekrany kin 22 lutego. Do 31 stycznia natomiast na Showmaxie możemy oglądać pierwszą część filmu, a także serial na jego podstawie. Z końcem miesiąca bowiem platforma znika z Polski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!