Blogerzy modowi ruszają na podbój TV. Zobaczymy ich z zupełnie nieznanej strony

Macademian Girl zatańczy, a Ekskluzywny Menel zaśpiewa. Jak blogerzy poradzą sobie w popularnych programach?
Macademian Girl zatańczy, a Ekskluzywny Menel zaśpiewa. Jak blogerzy poradzą sobie w popularnych programach? Fot. Instagram/ macademiangirl, ekskluzywny_menel
Blogerzy modowi już dawno przestali być twórcami działającymi jedynie w internecie i coraz śmielej sięgają po swoje marzenia. Już niedługo w popularnych programach jednej ze stacji zobaczymy Macademian Girl i Ekskluzywnego Menela. W jakich dziedzinach spróbują swoich sił?


Blogerzy sięgają coraz wyżej
Jessica Mercedes jest właścicielką prężnie działającej marki kostiumów kąpielowych i firmy odzieżowej, która swoją premierę miała w grudniu 2018. Maffashion wystąpiła w kinowym hicie "Planeta singli 2", a Kasia Tusk jest autorką dwóch poczytnych książek. Niebawem kolejni popularni blogerzy rozwiną skrzydła, pojawiając się na ekranach telewizorów.

Dla Tamary telewizja to nie nowość
Jedną z nich jest Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, kolorowy ptak polskiej blogosfery. Dziewczyna nie ukrywa, że praca w telewizji to jedno z jej marzeń, do którego realizacji zresztą konsekwentnie dąży. Tamara próbowała swoich sił w "Agencie", a aktualnie współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Teraz zmierzy się z nowym wyzwaniem, bowiem - jak donoszą media - wraz z m.in. Justyną Żyłą i Danielem Kuczajem, blogerka ma pojawić się w "Tańcu z gwiazdami".

Czy Pawelski sprawdzi się w tym formacie?
Nie jest jednak jedyną osobą z modowej blogosfery, która zagości w telewizyjnym programie rozrywkowym. Okazuje się bowiem, że wśród uczestników kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel. Chłopak od dłuższego czasu mówi o swojej fascynacji śpiewem i muzyką, a w 2017 roku wydał nawet autorską płytę.

Poza blogerem z wokalną przygodą w nowej edycji "TTBZ" zmierzą się m.in. Staszek Karpiel-Bułecka, Elżbieta Romanowska i Antek Smykiewicz.Zmagania blogerów modowych będziemy mogli obserwować najprawdopodobniej w wiosennej ramówce stacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...