Na kontynuację tego hitu czekają serialomaniacy. Jest teaser drugiego sezonu "Wielkich kłamstewek"

Drugi sezon "Wielkich kłamstewek" coraz bliżej. Pierwszy teaser już dostepny
Drugi sezon "Wielkich kłamstewek" coraz bliżej. Pierwszy teaser już dostepny Fot. Instagram/ reesewitherspoon, kadr z drugiego sezonu "Wielkich Kłastewek"
Kiedy w 2017 roku HBO ogłosiło premierę serialu "Wielkie kłamstewka" od razu można było się spodziewać hitu. Nicole Kidman, Reese Whiterspoon i Shailene Woodley w jednej produkcji? To nie miało szans się nie udać. Jeszcze w tym roku pojawi się drugi sezon serialu, a do obsady dołączy sama Meryl Streep. Jest już pierwszy teaser.


To musiał być hit
Trzy mocne role kobiece i wciągająca, komediowo-dramatyczna historia ze zbrodnią w tle - wydaje się, że w dzisiejszych czasach to przepis na serial idealny. I rzeczywiście - pierwszy sezon "Wielkich Kłamstewek" cieszył się niesłychaną popularnością i zyskał niemałe uznanie - zarówno wśród widzów, jak i krytyków.Fani produkcji nie mogli doczekać się kolejnego sezonu serialu, a gdy plotki o jego powstaniu zostały potwierdzone, nie ukrywali radości. Dodatkowo emocje podkręcił fakt, że do - i tak już genialnej obsady - dołączy nie kto inny, jak sama Meryl Streep.

Choć o drugim sezonie "Big Little Lies" mówi się już od dawna, dopiero teraz w sieci pojawił się pierwszy teaser produkcji. Choć filmik trwa zaledwie kilka sekund, to można w nim poczuć napięcie, które prawdopodobnie będzie towarzyszyło widzom podczas oglądania kolejnych odcinków.
"Po tych trzech sekundach, które dały mi powód do życia, HBO PODAJ DATĘ" - napisał użytkownik Twittera, prowadzący profil dotyczący serialu, który udostępnił teaser. Do tej pory stacja nie ogłosiła jednak jeszcze daty premiery "Wielkich kłamstewek", choć ta informacja pojawić się może lada moment.

Wszystko wskazuje, że rok 2019 będzie obfitował w dobre seriale. Trzeci sezon "Serii Niefortunnych Zdarzeń, kolejna część produkcji "True Detective" czy oczekiwany przez widzów "Wiedźmin" to zaledwie kilka z ogromu tytułów, które zostaną zaprezentowane widzom w najbliższych miesiącach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...