"Straciłam beztroskę i dziecinność". Zachwycające zdjęcia i szczery wywiad Julii Wieniawy

Julia Wieniawa bohaterką nowego wydania popularnego dwutygodnika. W środku również obszerny wywiad
Julia Wieniawa bohaterką nowego wydania popularnego dwutygodnika. W środku również obszerny wywiad Fot. Instagram/ juliawieniawa
Widzowie poznali ją jeszcze jako nastolatkę, gdy dołączyła do obsady uwielbianego serialu "Rodzinka.pl". Dziś Julia Wieniawa ma 20 lat, a już jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego showbiznesu. W nowej "Vivie" młoda aktorka opowie nie tylko o nowej roli, ale i o przyspieszonym kursie dorastania, który musiała przejść.


Stworzona do bycia gwiazdą
Julia Wieniawa to utalentowana i piękna młoda kobieta, która doskonale sprawdza się w roli aktorki i piosenkarki, a dodatkowo wyróżnia się doskonałym wyczuciem stylu. Nic dziwnego, że popularny dwutygodnik wybrał właśnie ją na bohaterkę swojej kolejnej okładki, a sesję zatytułował "Narodziny gwiazdy".Choć magazyn jeszcze nie ukazał się w kioskach, już teraz na stronie viva.pl możemy przeczytać fragment wywiadu z młodą artystką. Dziewczyna opowiada o początkach kariery, nowej roli w serialu "Zawsze warto", w którym wciela się w rolę młodej matki oraz o tym, jak i dlaczego musiała dojrzeć szybciej niż jej rówieśniczki.

Kiedy dziennikarka przeprowadzająca wywiad, stwierdza, że artystkę coś ominęło ta odpowiada: "Beztroska. Straciłam taką beztroskę i dziecinność. Nie mogę już pójść z przyjaciółmi na imprezę, bo następnego dnia mam plan zdjęciowy i muszę wstać o piątej rano".
Wydaje się też, że Julia w rozmowie potwierdza również rozstanie z Antkiem Królikowskim, mówiąc "Mam za sobą poważny związek. To wszystko mnie ukształtowało. Czasem czuję się o wiele starsza, dojrzalsza, niż wskazuje moja data urodzenia". O kryzysie w ich związku spekulowało się już od dłuższego czasu.

Cały wywiad z Julią Wieniawą będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu dwutygodina "Viva", który w kioskach pojawi się w czwartek, 10 stycznia 2019. Autorem przepięknej sesji artystki jest Marcin Kempski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".