Znany brytyjski stylista pomoże Polkom wybrać suknie ślubne. "Salon sukien ślubnych Goka" rusza już wiosną

Gok Wan jest ulubieńcem kobiet.
Gok Wan jest ulubieńcem kobiet. Fot. Instagram/therealgokwan
Gok Wan, brytyjski stylista, projektant mody i autor programów telewizyjnych, po raz kolejny zawita do Polski, aby poprowadzić show. Tym razem będzie pomagał Polkom wybrać suknie ślubne w nowym programie TLC "Salon sukien ślubnych Goka".


W nowym reality show stacji TLC zobaczymy przyszłe panny młode, które staną przed wyborem wymarzonej sukni ślubnej. Dziewczyny wystąpią w programie razem z rodziną i przyjaciółmi, a doradzać im będzie Gok Wan i konsultantki ślubne. Następnie po przymiarkach i prezentacji przed rodziną i znajomymi uczestniczki wybiorą idealną kreację.


Stacja TLC ogłosiła właśnie casting na uczestniczki. Jeśli chcesz zgłosić się do programu, wypełnij formularz dostępny na stronie tlcpolska.pl. Show "Salon sukien ślubnych Goka" oparty jest na formacie "Say Yes to The Dress", który jest prowadzony w Wielkiej Brytanii właśnie przez Goka Wana.

Warto podkreślić, że 44-letni stylistajuż po raz drugi poprowadzi program w Polsce. Kilka lat temu był gospodarzem programu "Stylowe rewolucje Goka". Z kolei "Salon sukien ślubnych Goka" trafi na antenę TLC wiosną tego roku i będzie liczyć 8 odcinków.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND