Joanna Kulig niebawem zostanie mamą. Mąż może nie mieć czasu, żeby pomóc jej w opiece nad dzieckiem

Maciej Bochniak i Joanna Kulig wkrótce zostaną rodzicami.
Maciej Bochniak i Joanna Kulig wkrótce zostaną rodzicami. Fot. Instagram/spf_org.pl
Joanna Kulig i jej mąż Maciej Bochniak niebawem zostaną rodzicami. I choć oboje cieszą się z tej nowiny, ukochany aktorki może nie mieć czasu, aby pomagać żonie w domowych obowiązkach.


Joanna Kulig, choć jest rozchwytywana w Polsce i za granicą, już niebawem będzie musiała zwolnić tempo. Gwiazda "Zimnej Wojny" jest już w zaawansowanej ciąży i niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Radości nie ukrywa też jej mąż – reżyser Maciej Bochniak. Do tej pory Joanna mogła na niego liczyć w każdej sytuacji, również w kwestii opieki nad domem. Gdy Kulig była zajęta pracą na planie, ukochany przejmował domowe obowiązki.
Jak donosi tygodnik "Świat&ludzie" Bochniak może jednak nie mieć czasu, żeby pomagać żonie w opiece przy maleństwie. Powodem są nowe zawodowe zobowiązania.

"Planowali, że Joasia będzie jeździć na zdjęcia, Maciej zostanie w domu z dzieckiem. Weźmie urlop tacierzyński. Ale życie pisze własne scenariusze. Maciej teraz też ma zawodowe zobowiązania, których nie może odłożyć na potem" – zdradza tygodnikowi "Świat & Ludzie" zaprzyjaźniona osoba pary.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...